reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Reklama dzieciom” po raz 27. w TVP1

dodano: 2019-11-13 11:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP1 TVP 1 Jedynka „Reklama dzieciom” W środę, 25 grudnia br., w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, w TVP1, po głównym wydaniu „Wiadomości” (emisja także w TVP Polonia i w TVP Info), zostanie wyemitowany specjalny blok reklamowy, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc potrzebującym dzieciom. Dotychczas dzięki hojności reklamodawców zebrano ponad 27 mln zł (dane za TVP).

TVP1 TVP 1 Jedynka „Reklama dzieciom”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy w sposób szczególny myślimy o dzieciach, zwłaszcza tych potrzebujących. To właśnie z myślą o nich Telewizja Polska organizuje po raz 27. akcję charytatywną „Reklama dzieciom” (więcej tutaj).

W poprzedniej edycji TVP wraz z partnerami akcji pomogła ponad pięciu tysiącom dzieci. Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na: wyposażenie sal rehabilitacyjno-terapeutycznych (do terapii integracji sensorycznej, logopedycznej, ćwiczeń sensomotorycznych, doświadczania świata), realizację programów terapeutycznych (dogoterapia, hipoterapia, hortiterapia), sprzęt umożliwiający przeprowadzenie terapii EEG Biofeedback, doposażenie i rozszerzenie oferty edukacyjnej świetlic socjoterapeutycznych, organizację kolonii, wycieczek i turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży z różnymi niepełnosprawnościami (więcej tutaj).

Dochód z tegorocznej „Reklamy dzieciom” w całości podzielony zostanie między instytucje i organizacje, które złożą prawidłowo wypełniony wniosek w TVP do wtorku, 31 grudnia br. i które do akcji zakwalifikuje komisja do spraw darowizn TVP.

Sprzedaż czasu reklamowego w charytatywnym bloku, który zostanie wyemitowany w środę, 25 grudnia br. w TVP1 po głównym wydaniu „Wiadomości” (emisja także w TVP Polonia i TVP Info - więcej tutaj), prowadzi Biuro Reklamy TVP. Więcej szczegółów na temat akcji „Reklama dzieciom” można znaleźć na stronie internetowej Telewizji Polskiej (przejdź na stronę).
 
„Reklama dzieciom” po raz 27. w TVP1, foto: TVP
„Reklama dzieciom” po raz 27. w TVP1, foto: TVP


27. „Reklama dzieciom” - emisja w środę, 25 grudnia 2019 roku po 19:30 w TVP1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału...

669 zł Więcej...
reklama