reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SundanceTV: Wyjazd na Sundance Film Festival

dodano: 2019-11-13 12:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Sundance TV Kanał SundanceTV oraz Warszawski Festiwal Filmowy, po raz pierwszy wspólnie, zapraszają do udziału w otwartym konkursie, w którym główną nagrodą jest wyjazd dla dwóch osób na festiwal filmów niezależnych w USA - Sundance Film Festival 2020. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na dwa pytania zawarte w formularzu konkursowym na stronie internetowej Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Konkurs trwa od środy, 13 listopada br. od godz. 12:00 do środy, 20 listopada br. do godz. 23:59.

Sundance TV SundanceTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po raz pierwszy kanał SundanceTV organizuje otwarty dla wszystkich konkurs, w którym do wygrania jest wyjazd na Sundance Film Festival w stanie Utah. Współorganizatorem konkursu jest Warszawski Festiwal Filmowy, którego SundanceTV jest wieloletnim partnerem. - Udział Warszawskiego Festiwalu Filmowego świadczy o ogromnym wzajemnym szacunku i współpracy, która łączy dwa festiwale - czytamy w komunikacie (więcej tutaj)

Sundance Film Festival jest największym w Stanach Zjednoczonych festiwalem kina niezależnego i odbywa się od 1978 roku w Park City, w Stanach Zjednoczonych Ameryki, w stanie Utah (więcej tutaj). Jego pomysłodawcą i założycielem jest Robert Redford. Co roku prezentowane są tam najciekawsze obrazy należące do tego gatunku. Są to nie tylko filmy fabularne, ale także dokumenty, krótkie metraże, instalacje multimedialne czy performanse. Najbliższa edycja festiwalu odbędzie się w dniach 23 stycznia - 2 lutego 2020 roku. Robert Redford jest także pomysłodawcą powstania dostępnego również w Polsce kanału SundanceTV. - Celem stacji jest promowanie, pokazywanie i wspieranie odważnych, niezależnych i kreatywnych produkcji filmowych, które pojawiły się na Sundance Film Festival - czytamy w komunikacie. 

Aby wygrać wyjazd dla dwóch osób na Sundance Film Festiwal, wystarczy odpowiedzieć, na jedno pytanie dotyczące kanału SundanceTV oraz napisać zamykającą się w 280 znakach recenzję wybranego filmu emitowanego podczas 35. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Formularz konkursowy będzie można znaleźć na stronie internetowej Warszawskiego Festiwalu Filmowego (przejdź na stronę), a informacje na jego temat pojawią się również na fanpage’u festiwalu.

Nagroda główna o wartości 29 000 zł obejmuje bilety lotnicze w obie strony i transfery na lotnisko dla zwycięzcy i gościa, cztery noclegi w hotelu w lokalnym ośrodku Park City w stanie Utah, minimum trzy bilety na seans filmowy oraz kartę podarunkową American Express o wartości 500 USD na wydatki. Poza nagrodą główną kanał SundanceTV zapewnia także nagrody pocieszenia - pięć zestawów gadżetów stacji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

739 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...