reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Prezent za przeniesienie gazu do Plusa

dodano: 2019-11-13 15:20
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Cyfrowy Polsat/Polkomtel

Gaz bez prognoz Plus „Gaz bez prognoz” to nowa promocja dla użytkowników indywidualnych, w której każdy klient Programu smartDOM otrzyma kartę podarunkową o wartości nawet do 200 zł za przeniesienie gazu do Plusa.

Plus gaz 200 zł


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dostępna jest nowa promocja sprzedaży gazu w ramach Programu smartDOM, w której za przeniesienie gazu do Plusa każdy klient otrzyma kartę podarunkową o wartości od 25 zł do nawet 200 zł. Jest to przedpłacona karta typu MasterCard wydana przez PrePay Technologies Limited we współpracy z Edenred Polska, a kwotę na niej zawartą można wykorzystać na zakupy w dowolnym sklepie lub Internecie, a jej wartość zależy od posiadanej grupy taryfowej OSD.
 

Oferta gazu w ramach Programu smartDOM, zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu, to:
  • Kontrakt na 36 miesięcy z gwarancją niezmienności ceny gazu przez całą umowę.
  • Stawka za sprzedaż gazu 0,12664 zł/kWh brutto (0,10296 zł/kWh + VAT) dla wszystkich grup taryfowych na terenie całego kraju.
  • Opłata abonamentowa od 3,30 zł (4,06 zł z VAT) do 7,89 zł (9,70 zł z VAT) miesięcznie, w zależności od grupy taryfowej, którą posiada klient.
  • Proste rachunki - opłaty bez prognoz za zużyty gaz - dla osób, które cenią sobie rachunki tylko za rzeczywiste zużycie.
  • Jedna faktura za sprzedaż jak i dystrybucję gazu, prosta jak rachunek za telefon.
  • Prosta zmiana sprzedawcy - bez przerw w dostawie gazu, bez zmian licznika i instalacji.
  • Dostępność informacji i możliwość zakupu blisko domu - ponad 1100 punktów sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu na terenie całego kraju, w których można zasięgnąć informacji, dokonać zakupu i mieć zapewnioną obsługę klienta.
 

Gaz ziemny oferowany przez Plusa to gaz wysokometanowy typu E dostępny w większości gospodarstw domowych, do których doprowadzono gazociąg. Aby skorzystać z promocji, wystarczy w trakcie jednej wizyty w punkcie Plusa lub Cyfrowego Polsatu podpisać umowę kompleksową, dzięki której klient otrzyma jedną fakturę za sprzedaż i dystrybucję gazu. Wszystkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy zostaną przeprowadzone w imieniu klienta przez pracowników Plusa, a sama zmiana sprzedawcy nie wymaga dodatkowych czynności typu zmiana licznika czy przebudowa instalacji gazowej. Gaz będzie dostarczany do klienta w taki sam sposób jak dotychczas.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Plus


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Laminas OFC-1200 AE

Antena epoksydowa 1,3m z zawieszeniem AE na 1 satelitę -...

750 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX8 HD One

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem i Multistream...

129 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K Hollex UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...
reklama