reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jesień na antenie telewizji TBN Polska

dodano: 2019-11-13 19:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska

TBN Polska Jesień sprzyja refleksjom, tworzeniu podsumowań, jak również leniwemu odpoczywaniu przed ekranem telewizora. Z myślą o tych wszystkich osobach telewizja TBN Polska prezentuje jesienną ramówkę pełną programów idealnych na tę porę roku, takich jak „Szczęśliwe życie”, „Podróż przez historię” (sezon 5.), „In touch”, „Codzienna radość życia”, „Księga Ksiąg” i „Rodzina Treflików”.

TBN Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszą propozycją jest program „Szczęśliwe życie”, w którym prowadzący Robert Morris wskaże widzom jak „odmienić swoje życie, by było ono pełne radości, która nie przemija”.

Kolejną produkcją jest piąty sezon programu „Podróż przez historię”. Prowadzący Dave Stotts przeprowadzi widzów przez ostatnią podróż po kartach „Pisma Świętego”. Losy apostołów i pierwszego kościoła nabiorą prawdziwego historycznego znaczenia wraz z tym jak Stotts odkrywać będzie kolejne miasta i kraje, w których toczyły się losy pierwszych chrześcijan.

Nie zostaną pominięte programy, dzięki którym widzowie mają wzbogacić swoje życie duchowe. „In touch” z Charles’em Stanley’em oraz Joyce Meyer w programie „Codzienna radość życia” (więcej tutaj, tutaj i tutaj) wskazywać będą na niezmienne prawdy zawarte w „Piśmie Świętym”.

Telewizja TBN Polska nie zapomniała również o najmłodszych widzach, dla których szykuje coś naprawdę specjalnego. Produkcja „Księga Ksiąg” pojawi się na antenie TBN Polska jeszcze w tym sezonie. Czego spodziewać się mogą mali widzowie? Wielu przygód, zaskakujących zwrotów akcji, poznania historii biblijnych, a co najważniejsze, cennych lekcji, które z nich wyciągną.

Na antenę powróci również „Rodzina Treflików”, która będzie bawić i uczyć małych widzów. - Polska produkcja, która zyskała sympatię wielu, z pewnością przyciągnie uwagę także widzów telewizji TBN Polska - zapewnia nadawca (więcej tutaj).
 
Joyce Meyer w programie „Codzienna radość życia”, foto: Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska
Joyce Meyer w programie „Codzienna radość życia”, foto: Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

599 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...
reklama