reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cykl filmów na Boże Narodzenie w Zoom TV

dodano: 2019-11-14 12:42 | aktualizacja: 2019-11-14 13:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

Zoom TV Produkcje „Świąteczny rewanż” i „Opowieść wigilijna” rozpoczynają cykl filmów świątecznych w Zoom TV. Będzie je można oglądać przez cały grudzień br., codziennie (od poniedziałku, 2 grudnia br.), od poniedziałku do czwartku, o 21:00.

Zoom TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Strach pomyśleć do czego mogą być zdolne kobiety, kiedy chcą się zemścić na swoim byłym. W pierwszy grudniowy poniedziałek Zoom TV zaprasza na komedię romantyczną, w której trzy dziewczyny zaplanują... „Świąteczny rewanż”. W te święta nie zabraknie nawet najbardziej wyrafinowanych intryg...

Drugą filmową propozycją stacji będzie inspirowana opowiadaniem Charlesa Dickensa „Opowieść wigilijna”. To historia ambitnej i odnoszącej sukcesy młodej kobiety, która zapomniała o tym, co jest w życiu najważniejsze. Czy dzięki niezwykłej wyprawie bohaterka będzie w stanie naprawić dawne błędy? Na ekranie m.in. Carrie Fisher, czyli słynna księżniczka Leia z „Gwiezdnych wojen”. „Świąteczny rewanż” i „Opowieść wigilijna” rozpoczynają cykl filmów świątecznych w Zoom TV. Będzie je można oglądać przez cały grudzień br., codziennie, od poniedziałku do czwartku, o 21:00.

Cykl filmów świątecznych w Zoom TV:
 
„Świąteczny rewanż”
komedia romantyczna, USA 2016, reżyseria: Jake Helgren, występują: Tammin Sursok, Brent Bailey, Lindsey McKeon
emisja: w poniedziałek, 2 grudnia br. o 21:00

Kiedy trzy zdradzane, a do tego bardzo inteligentne kobiety łączą siły, by zemścić się na niewiernym ex, można mieć pewność, że nie zabraknie wyrafinowanych intryg. Plan jest okrutny, a zemsta szybko uzależnia jak narkotyk, wciąga i... wyniszcza. Gdy jedna z bohaterek poznaje interesującego mężczyznę, musi jak najszybciej zapomnieć o bolesnej przeszłości. Czy wybaczy niewiernemu partnerowi?

„Opowieść wigilijna”
familijny, fantasy, Kanada 2012, reżyseria: Michael Scott, występują: Emmanuelle Vaugier, Carrie Fisher, Olivia Cheng
emisja: w czwartek, 5 grudnia br. o 21:00

Ambitna, ale pozbawiona serca Carol rozwija wspaniałą i pełną sukcesów karierę. Nie pamięta niestety o tym, co w życiu jest najważniejsze. Dlatego w wigilię świąt odwiedza ją duch byłej szefowej, by zabrać w podróż przez przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. W czasie tej niezwykłej wyprawy Carol ma okazję przypomnieć sobie o bliskich, których skrzywdziła. Czy kolejnego dnia będzie w stanie naprawić dawne błędy i odnaleźć prawdziwe szczęście? W rolach głównych znana z serialu „Dwóch i pół Emmanuelle Vaugier i słynna księżniczka Leia z „Gwiezdnych wojen” - Carrie Fisher.
 
Emmanuelle Vaugier i Tygh Runyan w filmie „Opowieść wigilijna”. foto: Materiały dystrybutora
Emmanuelle Vaugier i Tygh Runyan w filmie „Opowieść wigilijna”. foto: Materiały dystrybutora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...