reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-21 - 2020-10-22 - 2020-10-23

Sport w polskiej TV 15.11.2019

dodano: 2019-11-13 14:03 | aktualizacja: 2019-11-14 16:24
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl „Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu eliminacji Mistrzostw Europy U-21: Bułgaria – Polska. Transmisje live z ATP Finals tylko w kanałach sportowych Polsatu.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

09:00 Golf: European Tour, Sun City:
1. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

04:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Golden State Warriors – Boston Celtics
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke
 
Eleven Sports 1

15:00 Formula 1: Grand Prix Brazylii:
1. sesja treningowa
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Mikołaj Sokół

19:00 Formula 1: Grand Prix Brazylii:
2. sesja treningowa
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Mikołaj Sokół
 
Eurosport 1

06:30 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Makau:
Kwalifikacje

12:45 Snooker: Northern Ireland Open, Belfast:
Dzień 5

16:00 Snooker: Northern Ireland Open, Belfast:
Dzień 5

19:45 Snooker: Northern Ireland Open, Belfast:
Dzień 5

22:00 Snooker: Northern Ireland Open, Belfast:
Dzień 5
 
Golf Channel

19:00 Golf: PGA Tour, Playa del Carmen:
2. runda
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy:
Armenia – Grecja

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy:
Szwajcaria – Gruzja
 
Polsat Sport Premium 2

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy:
Bośnia Hercegowina – Włochy
 
Polsat Sport

13:00 Tenis: ATP Finals, Londyn:
Faza grupowa debla

15:00 Tenis: ATP Finals, Londyn:
Faza grupowa singla

17:30 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: 
ŁKS Commercecon Łódź – #VolleyWrocław

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – MKS Ślepsk Malow Suwałki
 
Polsat Sport Extra

12:00 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Program krótki solistów

14:00 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Taniec rytmiczny par tanecznych

15:45 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Ceremonia otwarcia

16:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Mińsk:
Bieg na 3000 m kobiet

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
King Szczecin – Enea Astoria Bydgoszcz

20:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Mińsk:
Zawody

21:00 Tenis: ATP Finals, Londyn:
Faza grupowa singla
 
Polsat Sport News

09:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Walencji:
1. sesja treningowa

09:55 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Walencji:
1. sesja treningowa

10:55 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Walencji:
1. sesja treningowa

13:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Walencji:
2. sesja treningowa

14:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Walencji:
2. sesja treningowa

15:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Mińsk:
Sprint kobiet

15:50 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Mińsk:
Sprint mężczyzn

16:30 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Program krótki solistek

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Finlandia – Liechtenstein

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Rumunia – Szwecja
 
TVP Sport

16:30 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy U-21: 
Bułgaria – Polska

21:05 Sporty walki: Gala ACA w Warszawie
Piotr Strus – Vitaliy Nemchinov


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/12 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/12 HD rozdziela sygnał niezależnie...

400 zł Więcej...
reklama