reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Comedy Club” 4 od 18.11 w Comedy Central

dodano: 2019-11-15 10:51 | aktualizacja: 2019-11-15 12:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viacom International Media Networks

Stand Up Comedy Club Comedy Central W poniedziałek, 18 listopada br. o godz. 22:00 na antenie Comedy Central wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek czwartego sezonu programu kabaretowego „Comedy Club”. Kolejne odsłony będzie można oglądać codziennie, od poniedziałku do czwartku o tej samej porze. Program poprowadzi Michał Pałubski.

Comedy Central „Comedy Club”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Jak to się mówi po polsku, pierwsze kroki za płotem” - powiedział kiedyś juror programu TVN „X Factor” i jeden z najbardziej ekscentrycznych artystów polsko-duńskiej sceny muzycznej - Czesław Mozil (więcej tutaj). Teraz sam wciela w życie swoją złotą myśl stawiając pierwsze kroki na scenie stand-upowej. Artysta wystąpi w 4. sezonie „Comedy Club” stając ramię w ramię z komediowymi „wyjadaczami”, m.in. Tomaszem Jachimkiem, Rafałem Rutkowskim i Wiolą Walaszczyk. Jak sobie poradził? - Oglądajcie „Comedy Club” od poniedziałku, 18 listopada br. w Comedy Central i przekonajcie się sami! - zachęca nadawca.

„Comedy Club” z sezonu na sezon przyciąga nie tylko nowych widzów, ale i nowych artystów. W czwartej odsłonie programu poza znanymi już twarzami stand-upu zobaczymy też młode nadzieje „one man show”. Niemałym zdziwieniem dla widzów będzie występ Czesława Mozila, który tym razem śpiewać nie ma zamiaru, choć wystąpi w chórze oklasków i śmiechu widowni. Artysta z przymrużeniem oka opowie o tym, jak dowiedział się, że nie wszyscy są katolikami, jak stał się emigrantem zarobkowym w kraju, w którym się urodził oraz zdradzi, czy nadal byłby na tak, gdyby przyszło mu oceniać występ Dawida Podsiadło i Eweliny Lisowskiej w „X Factorze”. O tym wszystkim dowiemy się z drugiego odcinka czwartego sezonu „Comedy Club”.

Tymczasem 18 listopada br., w pierwszym odcinku najnowszej serii, zobaczymy m.in. Damiana Skórę, który z Krakowa do Warszawy przyjechał „pooddychać świeżym powietrzemo”. Usłyszymy też opowieść Jacka Stramika o egzotycznych podróżach do Radomia i Ostrzeszowa oraz poznamy kulisy kryzysu wieku średniego Rafała Rutkowskiego.

W roli gospodarza programu zadebiutuje natomiast Michał Pałubski. Aktor, artysta kabaretowy i stand-uper, który swój komediowy talent udowodnił m. in. w poprzednich sezonach programu (więcej tutaj).
 
Michał Pałubski w programie „Comedy Club”, foto: Viacom International Media Networks
Michał Pałubski w programie „Comedy Club”, foto: Viacom International Media Networks


„Comedy Club” - sezon 4., emisja od poniedziałku do czwartku (od 18 listopada 2019 r.) o godz. 22:00 w Comedy Central. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...