reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-07-24 - 2021-07-25 - 2021-07-26

Sport w polskiej TV 16.11.2019

dodano: 2019-11-15 15:41 | aktualizacja: 2019-11-16 14:34
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu eliminacji Mistrzostw Europy: Izrael – Polska. Transmisja live z Ligi Mistrzów EHF w Canal+ Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

04:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Golden State Warriors – Boston Celtics
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke
 
11:00 Golf: European Tour, Sun City:
2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

17:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
PGE VIVE Kielce – RK Vardar
Komentarz: Szymon Ratajczak, Michał Matysik

00:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Chicago Bulls – Brooklyn Nets
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke
 
CANAL+ Sport 2

08:30 Golf: European Tour, Sun City:
2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
Eleven Sports 1

16:00 Formuła 1: Grand Prix Brazylii:
3. sesja treningowa
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Mikołaj Sokół

19:00 Formuła 1: Grand Prix Brazylii:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Mikołaj Sokół
 
Eurosport 1

13:45 Snooker: Northern International Open, Belfast:
1/2 finału

19:45 Snooker: Northern International Open, Belfast:
1/2 finału

01:40 (so/nd) Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Makau:
Wyścig 2

04:10 (so/nd) Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Makau:
Wyścig 3
 
Eurosport 2

15:00 Koszykówka mężczyzn: VTB United League:
BC Niżny Nowogród – Stelmet BC Zielona Góra

17:00 Curling: Mistrzostwa Europy:
Dzień 1

20:00 Pływanie: International Swimming League, College Park:
Zawody

22:05 Curling: Mistrzostwa Europy:
Dzień 1
 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Playa del Carmen:
3. runda
 
nSport+

20:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1:
Imoco Volley Conegliano – Igor Gorgonzola Novara

 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Słowenia – Łotwa

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Niemcy – Białoruś
 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Rosja – Belgia

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Irlandia Północna – Holandia
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron Virtu CMC Zawiercie – Projekt Warszawa

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Izrael – Polska
Komentarz: Mateusz Borek, Artur Wichniarek

02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Jan Błachowicz – Ronaldo Souza
 
Polsat Sport Extra

13:00 Tenis: ATP Finals, Londyn:
1/2 finału debla

15:00 Tenis: ATP Finals, Londyn:
1/2 finału singla
    
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Anwil Włocławek - Hydro Truck Radom

21:00 Tenis: ATP Finals, Londyn:
1/2 finału singla
 
Polsat Sport Fight

18:00 Boks: Gala boksu olimpijskiego, Warszawa: 
Polska – Niemcy
 
Polsat Sport News

09:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Walencji:
3. sesja treningowa

09:55 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Walencji:
3. sesja treningowa

10:55 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Walencji:
3. sesja treningowa

11:30 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Program dowolny solistów

13:40 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Taniec rytmiczny par tanecznych

15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Cypr – Szkocja

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice – Cuprum Lubin

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Darüşşafaka Tekfen – Afyon Belediyespor

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Teksüt Bandirma BK – Gaziantep Basketbol

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Pinar Karşiyaka – Galatasaray Doga Sigorta

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Anadolu Efes – Türk Telekom

20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR, Homestead:
Wyścig
 
TVP 1

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Izrael – Polska
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
 
TVP Sport

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Izrael – Polska
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Boston Bruins – Washington Capitals


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Konwerter SCR 24UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB24 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

179 zł Więcej...