reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Eli Roth: Historia horroru” 2 wkrótce w AMC

dodano: 2019-11-15 14:44 | aktualizacja: 2019-11-15 16:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

AMC „Eli Roth: Historia horroru” Stacja AMC ogłosiła, że powstanie drugi sezon serii dokumentalnej „Eli Roth: Historia horroru” („Eli Roth's History of Horror”). Będzie się on składał z sześciu odcinków poświęconych potworom, dzieciom z piekła rodem, wiedźmom, gatunkowi body horror, piekielnym domom i „Przerażającej dwunastce Eli’a”. W Stanach Zjednoczonych pierwszy sezon obejrzało na AMC niemal sześć milionów widzów (badania Nielsen live+7), a rozszerzone fragmenty wywiadów z serii zostały wydane jako podcast, który stał się drugim najpopularniejszym podcastem z gatunku „telewizja i film” (dane za AMC Networks International).

AMC „Eli Roth: Historia horroru”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Bardzo się cieszę, że mogę kontynuować współpracę z AMC przy tworzeniu tej serii. W  pierwszym sezonie mieliśmy okazję przeprowadzić niesamowite rozmowy z najlepszymi twórcami gatunku, którzy rzucili zupełnie nowe światło na poruszaną tematykę - powiedział Eli Roth. - Od Quentina Tarantino po Jordana Peele’a, Stephena Kinga i Jamie Lee Curtis, wszyscy podzielili się historiami tworzenia arcydzieł strachu, które przerażają nas po dziś dzień. Ogromnie cieszy mnie to, że dzięki temu serialowi fani mogą spojrzeć na znane filmy w pogłębiony sposób. Wielu z nich wróciło do produkcji sprzed lat, odkrywając je na nowo albo oglądając je po raz pierwszy. W drugim sezonie chcemy pójść o krok dalej, zapraszając najważniejszych twórców do opowiedzenia swoich historii oraz prezentując kolejne kultowe filmy. AMC jest idealnym partnerem do współpracy przy tak ważnym projekcie tworzonym z pasji i już nie mogę się doczekać rozpoczęcia zdjęć - dodał.

Serial „AMC Visionaries: Eli Roth: Historia horroru” jest produkowany przez The Content Group („30 For 30” stacji ESPN, „Breakthrough” National Geographic) i Marwar Junction Productions („Earth to Ned,” platformy Disney +, „Murder in the Thirst” telewizji BET) (więcej tutaj).  Producentami wykonawczymi są Eli Roth, Kurt Sayenga, Steven Michaels, Jonathan Koch, Joseph Freed i Allison Berkley (więcej tutaj i tutaj).

Eli Roth w serialu dokumentalnym „Eli Roth: Historia horroru”, foto: AMC Networks International
Eli Roth w serialu dokumentalnym „Eli Roth: Historia horroru”, foto: AMC Networks International„Eli Roth: Historia horroru” - sezon 2., premiera wkrótce w AMC.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel iHDMI plus CEC 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m plus CEC z funkcją...

229 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Antena Opticum AX 1000 Proline Combo H/V LTE MUX 8

Nowy model anteny dla naziemnej TV cyfrowej - szerokopasmowa antena...

89 zł Więcej...
reklama