reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Europa i Chiny w grudniu w Nat Geo People

dodano: 2019-11-15 13:45 | aktualizacja: 2019-11-15 16:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group

Nat Geo People W grudniu br. kanał Nat Geo People poleca swoim widzom taki program jak „Weterynarze w krainie kangurów”, a w ramach cyklu „Najlepsze z Nat Geo People” takie produkcje jak „Niezwykły dr Pol”, „Ekskluzywny rejs”, „Europa w zasięgu ręki”, „Chiny za zamkniętymi drzwiami”, „Antypody smaków” i „Wietnamski street food” oraz możliwość spotkania się z Cesarem Millanem, Gordonem Ramsayem i Davidem Rocco.

Nat Geo People


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, grudzień sprzyja spędzaniu wieczorów i weekendów pod kocem, w miłej domowej atmosferze. A propozycje, które przygotował na ten miesiąc kanał Nat Geo People, idealnie wpisują się w takie spędzanie czasu. Program „Weterynarze w krainie kangurów” przeniesie nas do słonecznego, australijskiego klimatu. Poznamy tam ekipę ludzi o złotych sercach, którzy nie mają sobie równych w ratowaniu chorych zwierząt. Przez cały grudzień Nat Geo People będzie też wieczorami i w weekendy emitować ulubione programy widzów, w których nie zabraknie wątków podróżniczych, kulinarnych oraz historii ciekawych ludzi.

Grudzień 2019 roku w ofercie kanału Nat Geo People:

„Najlepsze z Nat Geo People”:
emisja: od poniedziałku do piątku o 16:00 oraz w weekendy
Jak zapowiada nadawca, grudniowa ramówka Nat Geo People to mnóstwo czasu dla ulubieńców widzów. Przez cały miesiąc wieczorne pasmo oraz rozkład weekendowy będą wypełnione po brzegi programami najbardziej cenionymi przez publiczność. Będziemy więc spotykać się z „Niezwykłym dr. Polem” (więcej tutaj), Cesarem Millanem, Gordonem Ramsayem i Davidem Rocco. Popłyniemy wielokrotnie w „Ekskluzywny rejs” (więcej tutaj i tutaj), sięgniemy do „Europy w zasięgu ręki” (więcej tutaj) i odwiedzimy „Chiny za zamkniętymi drzwiami”. Nie zabraknie także doznań kulinarnych - zawitamy na „Antypody smaków” (więcej tutaj i tutaj) i spróbujemy „Wietnamskiego street foodu” (więcej tutaj). Na Nat Geo People spotkamy też mnóstwo wspaniałych, domowych zwierzaków oraz ich właścicieli.

„Weterynarze w krainie kangurów”
emisja: w niedziele (od 8 grudnia br.) o 16:00

Program przedstawia kulisy pracy australijskich weterynarzy. Widzowie poznają specjalistkę od nagłych wypadków doktor Alex Hynes, eksperta do spraw dzikiej przyrody dr. Petera Ricciego, pochodzącą z Bondi dr Kate Adams, świeżo upieczoną absolwentkę weterynarii doktor Danni Dusek, właściciela prywatnej kliniki doktora Lewisa Hunta oraz pracujące w terenie siostry doktor Alison i doktor Audrey Shen. Ten niezwykły zespół zrobi wszystko, żeby pomóc domowym pupilom i dzikim zwierzętom.
 
Uczestnicy programu „Ekskluzywny rejs”, foto: Fox Networks Group
Uczestnicy programu „Ekskluzywny rejs”, foto: Fox Networks Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw uszczelniający dach z korkiem - ceglasty

Zestaw uszczelniający masztu z nakładką uszczelniająca poszycie dachu, nakładką uszczelniającą...

119 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

299 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...
reklama