reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-12-06 - 2019-12-07 - 2019-12-08

16-18.11 Polsat Sport: Derby, finały i walka o Euro

dodano: 2019-11-16 01:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 16-17 listopada br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy, Fortuna 1. Liga, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, Ekstraliga rugby, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala boksu olimpijskiego w Warszawie, mistrzostwa świata amatorskiego MMA, curling, łyżwiarstwo figurowe, Formuła 1, Moto2, Moto3, MotoGP, badminton, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy (więcej tutaj i tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Ekstraliga rugby (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala boksu olimpijskiego w Warszawie, mistrzostwa świata amatorskiego MMA (więcej tutaj), curling (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Moto2 (więcej tutaj), Moto3 (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj).

Plan emisji:

16 listopada (sobota)
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

9:00 mistrzostwa świata amatorskiego MMA w Manamie, Polsat Sport Fight

9:00 Bundesliga, Eleven Sports 3

9:00 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

10:00 La Liga Santander, Eleven Sports 2

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

11:00 Serie A Tim, Eleven Sports 4

11:30 łyżwiarstwo figurowe, Rostelecom Cup: program dowolny solistów, Polsat Sport News

12:30 Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Sport

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: 1. półfinał gry podwójnej, Polsat Sport Extra

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

13:40 łyżwiarstwo figurowe, Rostelecom Cup: taniec rytmiczny par tanecznych, Polsat Sport News

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:25 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:45 PlusLiga: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Projekt Warszawa, Polsat Sport

14:50 eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Cypr - Szkocja, Polsat Sport News

15:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:00 Formuła 1: „GP Confidential- magazyn, Eleven Sports 1

15:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:50 Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Hydro Truck Radom, Polsat Sport Extra

17:30 PlusLiga: GKS Katowice - Cuprum Lubin, Polsat Sport News

17:50 eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Słowenia - Łotwa, Polsat Sport Premium 1

17:50 eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Rosja - Belgia, Polsat Sport Premium 2

17:50 eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Azerbejdżan - Walia, Ipla

17:50 eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: San Marino - Kazachstan, Ipla

17:50 eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Słowenia - Łotwa, Ipla

18:00 (Polsat Sport), 19:05 (TVP Sport) i 20:30 (TVP1) eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Izrael - Polska, TVP1, TVP Sport i Polsat Sport

18:00 gala boksu olimpijskiego w Warszawie: Polska - Niemcy, Polsat Sport Fight

18:00 Formuła 1, Grand Prix Brazylii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
komentują:Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół

19:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: 2. półfinał gry podwójnej, Polsat Sport Extra

19:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin, Polsat Sport News

20:35 eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Niemcy - Białoruś, Polsat Sport Premium 1

20:35 eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Irlandia Północna - Holandia, Polsat Sport Premium 2

20:35 eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Chorwacja - Słowacja, Ipla

20:35 eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Austria - Macedonia Północna, Ipla

20:50 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

21:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:45 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

22:40 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:30 eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: skróty, Polsat Sport

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 16 na 17 listopada (z soboty na niedzielę)
1:00 curling, mistrzostwa Europy mężczyzn w Helsingborgu: Szwecja - Szwajcaria, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

2:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

2:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

3:00 curling, mistrzostwa Europy mężczyzn w Helsingborgu: Szwecja - Dania, Polsat Sport Extra

3:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17 listopada (niedziela)
6:00 badminton, turniej BWF World Tour w Hongkongu: finał, Polsat Sport Extra

7:00 badminton, turniej BWF World Tour w Hongkongu: finał, Polsat Sport Extra

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 badminton, turniej BWF World Tour w Hongkongu: finał, Polsat Sport Extra

8:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

8:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

8:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

8:55 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

9:00 curling, mistrzostwa Europy kobiet w Helsingborgu: Szwecja - Szwajcaria, Polsat Sport Extra

9:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

9:50 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

10:45 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 badminton, turniej BWF World Tour w Hongkongu: finał, Polsat Sport Extra

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji:wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

11:40 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

12:00 łyżwiarstwo figurowe, Rostelecom Cup: ceremonia medalowa, Polsat Sport Extra

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:30 Fortuna 1. Liga: Warta Poznań - PGE FKS Stal Mielec, Polsat Sport

13:00 łyżwiarstwo figurowe, Rostelecom Cup: pokazy mistrzów, Polsat Sport Extra

13:30 rugby, Ekstraliga: OKS Skra Warszawa - RC Orkan Sochaczew, Polsat Sport Fight

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:00 curling, mistrzostwa Europy mężczyzn w Helsingborgu: Rosja - Szkocja, Ipla

14:40 PlusLiga: Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

14:50 eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Luksemburg - Portugalia, Polsat Sport Extra

14:50 eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Serbia - Ukraina, Polsat Sport News

15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat

15:20 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:30 Formuła 1, Grand Prix Brazylii: parada kierowców, Eleven Sports 1
komentują:Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół

17:00 (Eleven Sports 1) i 18:04 (TVP Sport) Grand Prix Brazylii: wyścig, Eleven Sports 1 i TVP Sport
komentują:Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół (w Eleven Sports 1)

17:30 PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport Extra
 
17:30 Energa Basket Liga: Asseco Arka Gdynia - Legia Warszawa, Polsat Sport News

17:50 eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Kosowo - Anglia, Polsat Sport Premium 1

17:50 eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Bułgaria - Czechy, Polsat Sport Premium 2

18:30 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV

19:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport

19:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

20:00 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV Extra

20:30 motocyklowe mistrzostwa świata: gala FIM MotoGP Awards, Ipla

20:35 eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Albania - Francja, Polsat Sport Extra

20:35 eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Andora - Turcja, Polsat Sport News

20:35 eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Mołdawia - Islandia, Polsat Sport Premium 1

20:50 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

21:45 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

22:40 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

22:50 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

23:00 SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia, Polsat Sport News

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:30 eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: skróty, Polsat Sport Extra

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 17 na 18 listopada (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: finał gry podwójnej, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

2:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

3:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5 m w wersji v2.1...

89 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

519 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...
reklama