reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-12-06 - 2019-12-07 - 2019-12-08

Sport w polskiej TV 17.11.2019

dodano: 2019-11-16 14:56 | aktualizacja: 2019-11-16 18:17
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_07_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Formuły 1: Grand Prix Brazylii. Transmisja live z ATP Finals tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

11:00 Golf: European Tour, Sun City: 
3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

17:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
Paris Saint-Germain HB – SG Flensburg-Handewitt
Komentarz: Piotr Karpiński, Michał Smolarczyk

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
Kadetten Schaffhausen – Orlen Wisła Płock
Komentarz: Krzysztof Bandych, Grzegorz Tkaczyk

21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Sacramento Kings – Boston Celtics
Komentarz: Michał Łopaciński, Kamil Chanas
 
CANAL+ Sport 2

08:00 Golf: European Tour, Sun City: 
3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
Eleven Sports 1

16:30 Formuła 1: Grand Prix Brazylii:
Parada kierowców
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Mikołaj Sokół

18:05 Formuła 1: Grand Prix Brazylii:
Wyścig
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Mikołaj Sokół
 
Eurosport 1

13:45 Snooker: Northern Ireland Open, Belfast:
Finał

19:45 Snooker: Northern Ireland Open, Belfast:
Finał
 
Eurosport 2

09:00 Curling: Mistrzostwa Europy, Helsingborg:
Dzień 2

14:00 Curling: Mistrzostwa Europy, Helsingborg:
Dzień 2

20:00 Pływanie: International Swimming League, College Park:
Zawody
 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Playa del Carmen:
Finał
 
Motowizja

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR, Homestead:
Wyścig
 
nSport+

17:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
Paris Saint-Germain HB – SG Flensburg-Handewitt
Komentarz: Piotr Karpiński, Michał Smolarczyk
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy:
Kosowo – Anglia

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy:
Mołdawia – Islandia
 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy:
Bułgaria – Czechy
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Warta Poznań – PGE FKS Stal Mielec

14:40 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn

19:00 Tenis: ATP Finals, Londyn:
Finał singla
 
Polsat Sport Extra

06:00 Badminton: BWF World Tour, Hongkong:
Finał

09:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy,Helsingborg: 
Szwecja – Szwajcaria

11:00 Badminton: BWF World Tour, Hongkong:
Finał

12:00 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Ceremonia medalowa

13:00 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Pokazy mistrzów

15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Luksemburg – Portugalia

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Albania – Francja
 
Polsat Sport News

08:20 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Walencji:
Rozgrzewka

08:50 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Walencji:
Rozgrzewka

09:20 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Walencji:
Rozgrzewka

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Walencji:
Wyścig

12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Walencji:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Walencji:
Wyścig

15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Serbia – Ukraina

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Asseco Arka Gdynia – Legia Warszawa

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Andora – Turcja
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona Lassa – Movistar Estudiantes

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Beşiktaş Sompo Sigorta – Frutti Extra Bursaspor

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Retabet Bilbao Basket – Real Madryt

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Brose Bamberg – ratiopharm ulm
 
TVP Sport

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Torus Wybrzeże Gdańsk – Grupa Azoty Tarnów

18:55 Formuła 1: Grand Prix Brazylii:
Wyścig

23:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-17: 
Meksyk – Brazylia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 799 zł Więcej...

'SAT Kurier abonament 2020' + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2020 + książka tematyczna ...

109 zł Więcej...

Obrotnica DiSEqC SG2100A

Obrotnica sterowana sygnałem DiSEqC1.2 wprost z tunera cyfrowego tylko przez...

350 zł Więcej...
reklama