reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2 pirackie platformy bez kanałów StarLightMedia

dodano: 2019-11-17 10:19
autor: HP | źródło: mediasat.info

StarLightMedia Działająca na Ukrainie grupa medialna StarLightMedia pomyślnie odcięła dostęp do swoich kanałów telewizyjnych na międzynarodowych platformach pirackich, napisał na Facebook'u dyrektor handlowy działu Digital & PayTV w StarLightMedia, Mykoła Faengold.

Piractwo kłódka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kilka serwisów nielegalnie retransmitowało kanały dla rosyjskojęzycznych użytkowników.
Chodzi tu o dwa serwisy galaktyka.tv i newru.tv. Odłączenie kanałów na tych portalach udało się za pomocą systemu płatności Visa.

Zespół walczący z piractwem StarLightMedia na czele z Dmytro Levin, korzystając z systemu płatności Visa, dokonał rozłączenia naszych kanałów na wiodących serwisach międzynarodowych galaktyka.tv i newru.tv

- czytamy w oświadczeniu.

Jednocześnie bardzo prawdopodobne jest, że wkrótce piraci zmienią bank i ponownie włączą kanały StarLightMedia. Niemniej jednak walka z piractwem przyniosła rezultaty.

Przypomnijmy, że we wrześniu prokuratura obwodu lwowskiego przy udziale czołowych grup medialnych (1+1 Media, StarLightMedia, Media Group Ukraine) wstrzymała piracką działalność w OTT usługi Tvoe TV. Portal zapewniał nielegalny dostęp do 15 kanałów, a łączne szkody z jego pracy wyniosły około 2 mln hrywien.

Mimo to, portal Tvoe TV wznowił swoje działanie i oferuje użytkownikom ponad 700 kanałów TV. Tylko treści ukraińskich grup medialnych zostały usunięte.

Źródło: mediasat.info 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...
reklama