reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Boże Narodzenie i bajki w grudniu w CBeebies

dodano: 2019-11-17 19:24 | aktualizacja: 2019-11-17 21:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: BBC Studios

CBeebies W grudniu br. kanał CBeebies poleca swoim widzom takie seriale jak „Hej, Duggee!” (sezon 3.) i „Odlotowcy - Go Jetters!” (sezon 3.), a w ramach cyklu „Gwiazdka z CBeebies” takie produkcje jak „Pirackie potyczki”, „Andy i dinozaury”, „Sara i Kaczorek”, „Hej, Duggee!” i „Odlotowcy - Go Jetters!”.

CBeebies


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień 2019 roku w ofercie kanału CBeebies:

„Gwiazdka z CBeebies”:
emisja: od soboty, 14 grudnia br. o 9:15
Na czas świąt Bożego Narodzenia stacja CBeebies przygotowała specjalne zestawienie odcinków wybranych programów. Widzowie „Pirackich potyczek” przekonają się, że Lina utknął w beczce i nie może się wydostać. Czy ktoś mu pomoże? Z kolei Andy udaje się w podróż 65 milionów lat wstecz, do czasów, w których żył Tyranosaurus Rex. Andy chciałby nagrać ryk dinozaura, ale wtedy musiałby się zbliżyć do groźnego olbrzyma. Czy mu się to uda? Więcej w odcinku „Andy i dinozaury” (więcej tutaj). „Sara i Kaczorek” otrzymali gwiazdkowe prezenty, jednak nie wiedzą, kto je im podarował. Postanawiają się dowiedzieć (więcej tutaj). W świątecznym odcinku „Hej, Duggee!” maluchy chcą zasłużyć na specjalną odznakę - dekorują więc choinkę oraz cały „Klub Małego Zucha”. Tymczasem Duggee zajęty jest pakowaniem prezentów. „Go Jetters” z kolei wybierają się na Biegun Północny. Jest Wigilia, a Glinch postanowił „pożyczyć” sobie sanie świętego Mikołaja. Odlotowcy muszą zainterweniować.

„Hej, Duggee!” 3 („Hey Duggee” 3)
emisja: od poniedziałku, 16 grudnia br. o 8:50

Kolejna seria animacji, w której na członków „Klubu Małego Zucha” czeka wiele nowych przygód. Wielki i uroczy pies Duggee wita swoich mniejszych przyjaciół gotowych na dzień pełen nauki oraz wspólnych zabaw. Pod koniec dnia Duggee nagradza ich odznaką za dobre uczynki, np. wyjaśnienie nowemu przyjacielowi znaczenia mycia zębów lub uratowanie zagubionego kaczątka.

„Odlotowcy - Go Jetters!” 3 („Go Jetters” 3)
emisja: od poniedziałku, 30 grudnia br. o 14:40

Zabawne sytuacje, praca zespołowa, trzymająca w napięciu akcja oraz porcja informacji o ciekawych miejscach. Bohaterami tej barwnej animacji są Xuli, Kyan, Lars i Foz, podróżujący po całym świecie w towarzystwie swojego nauczyciela, opiekuna oraz przyjaciela – niesamowitego jednorożca o imieniu Ubercorn. Bohaterowie mieszkają wysoko nad Ziemią, uczą się w Go Jet Academy i właśnie rozpoczęli ostatni etap szkolenia z geografii - zajęcia w terenie. Podróżują po świecie, by poznawać najcenniejsze zabytki i wyjątkowe cuda natury. Za każdym razem wyposażeni są w porcję ciekawostek na temat odwiedzanego miejsca. Niestety, na skutek działań pewnego wyrzuconego z akademii studenta, ich wyprawa zamienia się w misję ratowania tych niezwykłych obiektów i przywracania ich dawnej świetności. Odlotowcy odwiedzą między innymi Saharę, Piramidy Egipskie, Stonehenge, Wielki Mur Chiński, Wielki Kanion i gmach opery w Sydney. - Każdy odcinek to zachęta do zdobywania wiedzy o świecie i wstęp do nauki geografii dla dzieci w wieku przedszkolnym - informuje nadawca.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Prime

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

1 090 zł Więcej...
reklama