reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Player: Peugeot partnerem kolekcji MotorTrend

dodano: 2019-11-18 11:33 | aktualizacja: 2019-11-18 12:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery

Motortrend Player.pl Od 2 października br. użytkownicy platformy TVN Player mają dostęp do kolekcji programów motoryzacyjnych MotorTrend. Teraz, miesiąc od debiutu, partnerem projektu została marka samochodów, Peugeot.

Motortrend


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Zainteresowanie marki Peugeot ofertą MotorTrend w kontekście reklamowym pokazuje, jak rynek ceni jakościowe treści motoryzacyjne. My zebraliśmy je w jedną kolekcję zawierającą setki godzin programów motoryzacyjnych z kraju i z zagranicy, dostępną ekskluzywnie tylko w player.pl

 - komentuje Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.


Oferta MotorTrend to połączenie treści motoryzacyjnych z kraju i ze świata. Listę tytułów uzupełniają produkcje znane z anteny TVN Turbo oraz Discovery. Sukcesywnie kolekcja, dostępna tylko w serwisie Player, będzie wzbogacana o nowe produkcje oraz kolejne sezony programów (więcej tutaj).

Marka Peugeot w przyszłym roku będzie obchodzić 210 lat swojego istnienia. Działa w ponad 160 krajach i posiada sieć 10 tysięcy punktów sprzedaży. - W 2018 roku sprzedał ponad 1 740 000 samochodów. Definiuje się jako „high-end generalist”, czyli oferująca modele jakości premium skierowane do szerszego grona klientów - czytamy w komunikacie (dane za Discovery).

- Marka Peugeot zostaje partnerem debiutującego w Polsce projektu MotorTrend w momencie bardzo ważnego dla siebie debiutu nowego Peugeot 208. Jesteśmy zadowoleni, że będziemy mieli możliwość opowiedzenia o tym kluczowym dla marki modelu, jak również o pozostałej bogatej ofercie modelowej spod znaku lwa, za pośrednictwem jednego z najbardziej uznanych na świecie programów motoryzacyjnych.

- mówi Dorota Kozłowska, PR menedżer marki Peugeot w Polsce.


 

Użytkownicy platformy Player mają dostęp do kolekcji MotorTrend, foto: Discovery
Użytkownicy platformy Player mają dostęp do kolekcji MotorTrend, foto: Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Antena Famaval 135 PM alu

Aluminiowa antena offsetowa 1,35m w wersji PM (Obrót) portugalskiego producenta...

890 zł Więcej...
reklama