reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Anatomia zła” w Kino Polska

dodano: 2019-11-18 12:07 | aktualizacja: 2019-11-18 13:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V./satkurier.pl

Kino Polska „Anatomia zła” W sobotę, 7 grudnia br. o godz. 20:00 telewizja Kino Polska pokaże premierowo film „Anatomia zła” (obecnie emitowany w TVP Polonia i TVP HD), za który Krzysztof Stroiński otrzymał Złote Lwy w kategorii „Najlepsza pierwszoplanowa rola męska”. Gdy płatny zabójca Lulek warunkowo trafia na wolność, dostaje ofertę nie do odrzucenia. W zamian za duże pieniądze i święty spokój ma zlikwidować komendanta Centralnego Biura Śledczego (CBŚ). Rozpoczyna się śmiertelne odliczanie...

Kino Polska „Anatomia zła”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Płatny zabójca Lulek warunkowo trafia na wolność. Wkrótce potem prokurator, który wsadził Lulka za kraty, składa mu propozycję nie do odrzucenia. W zamian za duże pieniądze, czystą kartotekę i możliwość opuszczenia kraju, Lulek ma zlikwidować komendanta Centralnego Biura Śledczego. Zabójca angażuje do pomocy wydalonego z armii snajpera Staszka, uczestnika nieudanej misji w Afganistanie. Podając się za oficera kontrwywiadu, Lulek wmawia eks-żołnierzowi, że został wybrany do zadania specjalnego. Jeśli je wykona, dostanie szansę na powrót do wojska. Stanisław zaczyna podejrzewać Lulka o złe intencje. Presja czasu rośnie. Rozpoczyna się śmiertelne odliczanie...

„Anatomia zła” to polski film z 2015 roku. Jego reżyserem jest Jacek Bromski. W filmie występują Krzysztof Stroiński, Marcin Kowalczyk, Michalina Olszańska, Piotr Głowacki, Andrzej Seweryn i Łukasz Simlat (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV”.
 
Marcin Kowalczyk w filmie „Anatomia zła”, foto: Materiały dystrybutora
Marcin Kowalczyk w filmie „Anatomia zła”, foto: Materiały dystrybutora


„Anatomia zła” - emisja w sobotę, 7 grudnia 2019 roku o godz. 20:00 w telewizji Kino Polska. Obecnie film ten mogą oglądać widzowie kanałów TVP Polonia i TVP HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2021

10 zł Więcej...