reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven Sports 1 4K testowo w Play Now TV Box

dodano: 2019-11-13 16:26 | aktualizacja: 2019-11-18 16:18
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Eleven Sports 1 4K W listopadzie br. testy emisji w ramach usługi Play Now TV Box rozpoczął Eleven Sports 1 4K. Wersja UHD pierwszego kanału z rodziny Eleven Sports pojawiła się na liście TV Box na pozycji 501. Dodatkowo na TV Boxie zameldował się ES 1 TEST - jest to również Eleven Sports 1, ale tym razem w wersji HD. Do ich podglądu wymagany jest aktywny pakiet Sport. Zwracamy uwagę, iż są to tylko testy, a kanał nie stanowi elementu oferty operatora.

Eleven Sports 1 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wprowadzona w kwietniu br. usługa Play Now TV Box umożliwia dostęp do dystrybuowanych drogą internetową kanałów telewizyjnych oraz usług VOD na androidowym urządzeniu wyposażonym dodatkowo w głowice DVB-T i DVB-C. Dzięki temu możliwy jest także odbiór bezpłatnych cyfrowych kanałów telewizji naziemnej lub kablowej. Play Now TV Box jest usługą abonamentową - trzeba podpisać z operatorem umowę na określony okres czasu (24 miesiące).

Opłata za dostęp do podstawowego pakietu Play Now TV Box wynosi 20 zł/mies. (dla abonentów Play Now) lub 35 zł/mies. (dla osób, które nie są abonentami Play Now lub nie posiadają żadnej innej usługi w Play). Oferta tego pakietu obejmuje już Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4.

Natomiast aby uzyskać dostęp do Eleven Sports 1 i Eleven Sports 2, należy zamówić dodatkowy pakiet Sport w cenie 15 zł/mies. Zawiera on także stacje Motowizja i Extreme Sports Channel.

Również Eleven Sport 1 4K jest dostępny wyłącznie dla użytkowników pakietu Sport. Należy jednak zaznaczyć, iż aktualnie są to tylko testy - kanał nie jest dostępny w regularnej ofercie.
 
Eleven Sports 1 4K na liście kanałów Play Now TV Box
Przekaz Eleven Sports 1 4K

Przypomnijmy, że Eleven Sports 1 w rozdzielczości 4K wystartował 24 listopada 2017 roku. Początkowo był dostępny wyłącznie w ofercie światłowodowej Orange TV. Następnie stacja zawitała do ofert kolejnych sieci kablowych i IPTV.

Warto dodać, że gdyby Eleven Sports 1 4K trafił na stałe do Play Now TV Box, byłaby to pierwsza na rynku oferta z tym kanałem, z której można korzystać na łączu internetowym od dowolnego operatora. Pozostałe usługi internetowe to tak zwane IPTV.

Oferta programowa Eleven Sports 1 4K jest identyczna jak ta na Eleven Sports 1 w HD. Różnica polega na tym, iż wybrane treści można oglądać w jakości UHD, a logo ekranowe jest opatrzone dopiskiem 4K.

Play Communications w raporcie z wynikami za trzeci kwartał 2019 roku podał, że usługa Play Now TV Box ma już 20,3 tys. klientów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD 2xS2 FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...
reklama