reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-19 - 2020-09-20 - 2020-09-21

Sport w polskiej TV 19.11.2019

dodano: 2019-11-18 14:50 | aktualizacja: 2019-11-18 16:56
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu eliminacji Mistrzostw Europy: Polska – Słowenia. Transmisje live z Ligi Mistrzów FIBA tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

17:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
ŁKS Commercecon Łódź – Allianz MTV Stuttgart
Komentarz: Cezary Olbrycht, Dorota Świeniewicz

20:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
A. Carraro Imoco Conegliano – Vasas Óbuda Budapest
Komentarz: Edward Durda, Milena Sadurek

02:00 (wt/śr) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
New Orleans Pelicans – Portland Trail Blazers
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke
 
CANAL+ Sport 2

15:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
Eczacibasi VitrA Stambuł – Fenerbahce Opet Stambuł
Komentarz: Rafał Bała, Natalia Bamber-Laskowska

20:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
RC Cannes – Maritza Płowdiw
Komentarz: Bartosz Gleń, Katarzyna Gajgał
 
Eurosport 1

14:00 Curling: Mistrzostwa Europy, Helsingborg: 
Szwecja – Estonia
 
Eurosport 2

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: 
Bandirma B.I.K. – Anwil Włocławek

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: 
Polski Cukier Toruń – Turk Telekom
 
nSport+

19:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
Nantes VB  – C.S.M. Volei Alba Blaj
Komentarz: Gabriel Waliszko, Joanna Mirek
 
Polsat Sport Premium 1

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Walia – Węgry
 
Polsat Sport Premium 2

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Łotwa – Austria
 
Polsat Sport

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Polska – Słowenia
Komentarz: Mateusz Borek, Artur Wichniarek
 
Polsat Sport Extra

14:00 Curling: Mistrzostwa Europy, Helsingborg: 
Szwecja – Estonia

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – BKS Visła Bydgoszcz

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Niemcy – Irlandia Północna
 
Polsat Sport Fight

18:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF: 
Djurgardens IF – Skelleftea AIK
 
Polsat Sport News

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Stelmet Enea BC Zielona Góra – King Szczecin

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Holandia – Estonia
 
TVP 1

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Polska – Słowenia
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow
TVP Sport

14:30 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
Brazylia – Korea Południowa
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Andrzej Strejlau

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Polska – Słowenia
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...
reklama