reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra: TV Online z kanałami HBO w ofercie, wkrótce VOD

dodano: 2019-11-18 15:15 | aktualizacja: 2019-11-18 15:45
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Vectra/satkurier.pl

TV Online Vectra TV Online - serwis i aplikacja mobilna Vectry, zbroi się w nowości. Pięć nowych kanałów - HBO, HBO2, HBO3, Cinemax i Cinemax2 - dołączyło właśnie do oferty programowej tej usługi. Tym samym Vectra umożliwia oglądanie na urządzeniach mobilnych aż 143 kanałów w domu i 129 poza domem.

TV Online Vectra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach nowości, od 22 października br. abonenci Vectry posiadający dostęp do kanałów HBO, HBO2, HBO3, Cinemax i Cinemax2 na dekoderze mogą oglądać te programy także w usłudze TV Online. Dodatkowo, w myśl hasła usługi „jak chcesz i kiedy chcesz”, użytkownicy serwisu i aplikacji (iOS, Android) mają do dyspozycji usługę Catch-up TV - funkcję umożliwiającą swobodne oglądanie programów emitowanych do 7 dni wstecz - na 47 kanałach.
 

Naszym celem jest posiadanie najlepszej oferty TV Everywhere na polskim rynku. Dodanie nowych kanałów i funkcjonalności w usłudze TV Online ma ten cel mocno wspierać. Oferujemy obecnie najbogatszą ofertę programową wśród operatorów kablowych oraz szereg funkcjonalności, które mają zapewnić naszym klientom swobodny, nowoczesny i intuicyjny dostęp do usługi. A to dopiero początek. Nieustannie pracujemy nad kolejnymi nowościach i udogodnieniami odpowiadającymi na potrzeby klientów. Na początku przyszłego roku nasz serwis i aplikacja mobilna zostaną wzbogacone o atrakcyjną bibliotekę VOD

- komentuje Tomasz Żurański, prezes zarządu Vectra S.A.

Tomasz Żurański, prezes zarządu Vectra S.A.

TV Online wyróżnia, poza bogatą ofertą programową i wspominaną już usługą Catch-up TV, szereg innych funkcjonalności, m.in.: odtwarzanie treści w 4K (w ofercie programowej TV Online znajduje się program Eleven Sports 1 4K), możliwość korzystania z usługi na dwóch różnych urządzeniach jednocześnie, zlecenie nagrywania na dekodery, ustawienie przypomnienia o rozpoczynających się programach, nowoczesna wyszukiwarka, sprawny i szybki wybór programów oraz ochrona rodzicielska.

Serwis i aplikacja mobilna TV Online oferuje dostęp do programów telewizyjnych przez Internet w domu i poza domem, w tym również na terenie Unii Europejskiej. Dostęp do aplikacji jest bezpłatny i mogą z niego korzystać wszyscy klienci telewizji cyfrowej Vectry oraz usługi internetowej (stacjonarnej i mobilnej), którzy dodatkowo korzystają z pakietu HBO, Cinemax lub Eleven.

Na klientów, którzy nie posiadają jeszcze dostępu do HBO, HBO2, HBO3, Cinemax i Cinemax2 na dekoderze, czeka promocyjna oferta Vectry. Pakiet HBO z dostępem do: HBO, HBO2, HBO3, HBO OD w VOD oraz HBO GO to koszt 9,99 zł przez pierwsze 4 miesiące i 19,99 zł w kolejnych przy umowie na 12 miesięcy. Z kolei za pakiet dwóch kanałów Cinemax przy umowie bez zobowiązania abonenci zapłacą 10 zł miesięcznie. Kanały HBO i Cinemax są dostępne w Vectrze również w ramach pakietu Super Film i Sport.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...
reklama