reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-21 - 2020-09-22 - 2020-09-23

Sport w polskiej TV 20.11.2019

dodano: 2019-11-18 15:30
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV koszykówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu EuroCup: Asseco Arka Gdynia – KK Budućnost Podgorica. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

17:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
Budowlani Łódź – LP Salo
Komentarz: Cezary Obrycht, Katarzyna Gajgał

20:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
Igor Gorgonzola Novara – Chimik Jużnyj
Komentarz: Rafał Bała, Milena Sadurek
 
CANAL+ Sport 2

16:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
VakifBank Stambuł – Savino Del Bene Scanducci
Komentarz: Bartosz Gleń, Natalia Bamber-Laskowska

19:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
Lokomotiv Kaliningrad – Branik Maribor
Komentarz: Szymon Ratajczak, Dorota Świeniewicz
 
Eurosport 1

09:00 Curling: Mistrzostwa Europy, Helsingborg: 
Czechy – Szwecja

14:00 Curling: Mistrzostwa Europy, Helsingborg: 
Szwajcaria – Szkocja

20:00 Koszykówka mężczyzn: EuroCup: 
Asseco Arka Gdynia – KK Budućnost Podgorica
 
nSport+

20:45 Siatkówka kobiet: Serie A1:
Reale Mutua Fenera Chieri – èpiù Pomì Casalmaggiore
Komentarz: Piotr Domagała, Joanna Mirek
 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Projekt Warszawa
 
Polsat Sport Extra

09:00 Curling: Mistrzostwa Europy, Helsingborg: 
Czechy – Szwecja

14:00 Curling: Mistrzostwa Europy, Helsingborg: 
Szwajcaria – Szkocja

20:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1:
Gas Sales Piacenza – Sir Safety Conad Perugia
 
Polsat Sport Fight

20:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF: 
Red Bull Monachium – Junost' Mińsk
 
Polsat Sport News

19:00 Curling: Mistrzostwa Europy, Helsingborg: 
Rosja – Szkocja

21:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
FC Barcelona Lassa – Fenerbahce Beko Stambuł
 
TVP Sport

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
PGE Vive Kielce – KS Azoty-Puławy

01:30 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Montreal Canadiens – Ottawa Senators


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...
reklama