reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Europejskie Nagrody Filmowe na żywo w TVN Fabuła

dodano: 2019-11-18 19:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery

Europejskie Nagrody Filmowe W sobotę, 7 grudnia br. w Berlinie zostaną rozdane Europejskie Nagrody Filmowe (European Film Awards), określane mianem „europejskich Oscarów”. Szansę na wyróżnienie ma najnowszy film Romana Polańskiego „Oficer i szpieg”. Kanał TVN Fabuła pokaże transmisję z tego wydarzenia - początek o godz. 19:00.

Europejskie Nagrody Filmowe


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Europejskie Nagrody Filmowe to wydarzenie, które co roku przyciąga na Stary Kontynent gwiazdy kina. Statuetki przyznawane są nieprzerwanie od 1992 roku i w branży filmowej uznawane są za jedne z najbardziej prestiżowych wyróżnień w Europie. Gala co dwa lata odbywa się w Berlinie, a w latach parzystych - w wybranym mieście w Europie. W 2016 roku gospodarzem uroczystości był Wrocław (więcej tutaj).

Do statuetek Europejskiej Akademii Filmowej nominowano w tym roku 46 filmów. Szanse na tytuł najlepszego filmu europejskiego ma „Oficer i szpieg”. Najnowszy film Romana Polańskiego stanie w szranki z „Nędznikami” Ladj Ly, „Bólem i blaskiem” Pedro Almodóvara, „Błędem systemu” Nory Fingscheidt, „Faworytą” Yorgosa Lanthimosa i „Zdrajcą” Marco Bellocchio.

Europejskie Nagrody Filmowe - transmisja w sobotę, 7 grudnia 2019 roku o godz. 19:00 w TVN Fabuła.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...