reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Walka o finał „MasterChefa” 8 w Meksyku

dodano: 2019-11-19 12:19
autor: Janusz Sulisz/Łukasz Knapik | źródło: TVN Media

TVN „MasterChef” W niedzielę, 24 listopada br. o godz. 20:00 w telewizji TVN zostanie wyemitowany premierowo dwunasty odcinek ósmego sezonu programu „MasterChef”. Uczestnicy będą walczyć o miejsce w finale, który odbędzie się w Meksyku. W tym wyborze Magdę Gessler i Michela Morana wspierać będzie gość specjalny - Dominika Paleta, aktorka polskiego pochodzenia robiąca karierę w meksykańskich telenowelach („Paulina”, „Triumf miłości” i „Virignia”). 

TVN „MasterChef”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątka najlepszych uczestników „MasterChefa” wybierze się w kulinarną podróż po najsmakowitszych zakątkach Półwyspu Jukatan. Kucharze odwiedzą znane, lokalne restauracje i poznają tajniki miejscowej gastronomii. Wśród gości odcinka znajdą się burmistrz miasta Izamalu Fermin Humberto Sosa Lugo, jego żona Seydi del Carmen Azcorra Rosado, sekretarz profesor Rita Elida Kuk oraz ksiądz Fray Mario Moo Chale.

Następnie w malowniczym Izamalu zawodnicy pokażą, czego się nauczyli i jak majańska kuchnia wpłynęła na ich gotowanie. Koszmarny skwar, który tego dnia nie oszczędzi nikogo, będzie dodatkowym utrudnieniem i może pokrzyżować plany kandydatów do tytułu „MasterChefa”.

W tym odcinku do Magdy Gessler i Michela Morana dołączy gość specjalny - Dominika Paleta. Polka jest znaną w Meksyku aktorką grającą przede wszystkim w telenowelach takich jak „Paulina”, „Triumf miłości” oraz „Virignia”. Jaką decyzję podejmą jurorzy w wyborze półfinalistów? Osoba, która wypadnie najsłabiej, wróci do Polski wcześniej niż pozostali (więcej tutaj).
 
Dominika Paleta w programie „MasterChef”, foto: Natalia Mroz/TVN Discovery
Dominika Paleta w programie „MasterChef”, foto: Natalia Mroz/TVN Discovery


„MasterChef” - sezon 8., emisja w niedziele o godz. 20:00 w TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka HD Velocap U5

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

1 290 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

42 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...
reklama