reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Australia i Kanada w grudniu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2019-11-20 13:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W grudniu br. kanał Polsat Viasat Explore poleca takie programy jak „Nefrytowa gorączka" (sezony 4. i 5.), „Transport lotniczy” i „Klondike”, w cyklu „W głąb lasu” takie produkcje jak „Mistrzowie rzeźbienia piłą” i „Marzenie o wiejskiej chatce”, a w cyklu „Wesołe święta w Australii” w święta Bożego Narodzenia programy „Australijscy poławiacze homarów”, „Australijscy poszukiwacze złota” i „Ratownicy morscy z Australii”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień 2019 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„W głąb lasu”:
emisja: w poniedziałki (od 2 grudnia br.) o 20:00
W głąb lasu lepiej nie zapuszczać się w pojedynkę... Jak zachęca nadawca, włóżmy zatem kraciaste koszule i w każdy poniedziałek cieszmy się razem kolejnymi odcinkami programów „Mistrzowie rzeźbienia piłą i „Marzenie o wiejskiej chatce”.

„Piątki z Nefrytową gorączką”:
emisja: w piątki (od 6 grudnia br.) o 20:00
Cała czwarta i piąta seria programu „Nefrytowa gorączka" w każdy piątkowy wieczór.

„Transport lotniczy” („Mega Air”)
emisja: od soboty, 7 grudnia br. o 18:00

W tym programie widzowie przyjrzą się z bliska wartej sześć miliardów dolarów branży lotniczego transportu towarowego i poznają niewiarygodne przedmioty i ładunki, jakie bywają przewożone samolotami. Zobaczą między innymi, jak wygląda trwający 36 godzin transport łososi zza koła podbiegunowego w Norwegii do japońskich restauracji z sushi, jak komercyjne satelity drogą powietrzną docierają na miejsce startu w kosmos i jak przewozi się samolotem 61 koni na zawody w Hongkongu. Niekiedy najważniejszy jest czas - na przykład gdy trzeba szybko dostarczyć do Australii części do samochodów Formuły 1 czy przewieźć kwiaty i sadzonki na niesamowity targ kwiatów w Amsterdamie. Dowiedzą się, jak funkcjonuje East Midlands Airport, największe w Wielkiej Brytanii lotnisko obsługujące wyłącznie ruch towarowy. 

„Wesołe święta w Australii”:
emisja: od wtorku, 24 grudnia br. do piątku, 27 grudnia br.
W święta Bożego Narodzenia Polsat Viasat Explore zaprasza na programy o Australii, takie jak: „Australijscy poławiacze homarów” (więcej tutaj), „Australijscy poszukiwacze złota” (więcej tutaj i tutaj) i „Ratownicy morscy z Australii”.

„Klondike”
emisja: od środy, 25 grudnia br. o 20:00

Fabuła oparta jest na prawdziwych losach ludzi, którzy starali się o bogactwo i walczyli przetrwanie w surowym, często okrutnym świecie kanadyjskiego terytorium Jukon. Głównymi bohaterami są Bill Haskell i Byron Epstein - przyjaciele z dzieciństwa, którzy zaryzykowali wszystko, aby znaleźć złoto i zostać bogaczami w czasie gorączki złota w Klondike w latach 90. XIX wieku. Podczas mozolnej wędrówki przez dzikie tereny Kanady spotykają oni zdesperowanych i niebezpiecznych ludzi: chciwych biznesmenów, uwodzicielskie kurtyzany, a także rdzennych mieszkańców tych terenów, którzy sprzeciwiają się niszczeniu swojej ziemi przez żądnych złota białych ludzi (więcej tutaj i tutaj).
 
Bill Haskell i Byron Epstein w łodzi w serialu „Klondike”, foto: Entertainment One
Bill Haskell i Byron Epstein w łodzi w serialu „Klondike”, foto: Entertainment One


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...