reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Specjalne kinowe pokazy dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa

dodano: 2019-11-22 11:17 | aktualizacja: 2019-11-22 15:56
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Cyfrowy Polsat/Polkomtel

Wikingowie History Specjalnie dla swoich klientów Cyfrowy Polsat i Plus przygotowały wyjątkową niespodziankę – kinowy pokaz najnowszego filmu Filipa Zylbera pt. „Jak poślubić milionera”, który odbędzie się 29 listopada br. w Gdańsku, w dniu premiery kinowej produkcji. Wystarczy wysłać SMS-a, aby otrzymać specjalny kod i cieszyć się seansem. Film jest koprodukcją Grupy Polsat.

Polsat „Jak poślubić milionera?”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Natomiast 5 grudnia br. odbędzie się kinowy seans, który specjalnie dla swoich klientów przygotował Cyfrowy Polsat we współpracy z kanałem History. Będą oni mogli zobaczyć wcześniej niż w telewizji dwa pierwsze odcinki najnowszego 6. sezonu serialu „Wikingowie”. Wystarczy wysłać SMS-a, aby odebrać specjalny kod uprawniający do wejścia na salę i odbioru zestawu prawdziwego kinomaniaka: popcornu i napoju.
Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? Co można, a czego nie wypada robić na pierwszej randce? Odpowiedzi na te pytania zawarte są w najnowszej komedii romantycznej Filipa Zylbera, znanego m.in. z takich filmów jak „Serce nie sługa”, „Po prostu przyjaźń” czy „Pożegnanie z Marią”. „Jak poślubić milionera” to komedia romantyczna, która będzie doskonałym przewodnikiem dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwej miłości i udanym związku. W filmie wystąpiła cała plejada polskich gwiazd, m.in.: Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Justyna Steczkowska, Małgorzata Foremniak, Mikołaj Roznerski, Julia Wieniawa, Anita Sokołowska, Wojciech Mecwaldowski i wielu innych.

Klienci Cyfrowego Polsatu i Plusa obejrzą film jako jedni z pierwszych – premiera „Jak poślubić milionera” również odbędzie się 29 listopada.

Specjalny pokaz odbędzie się w Multikinie w Gdańsku, na Al. Zwycięstwa 14 o godz. 20:00. Aby otrzymać kod uprawniający do wejścia na salę oraz skorzystania ze specjalnie przygotowanego poczęstunku, wystarczy wysłać SMS-a, lub, w przypadku chęci wybrania się z osobą towarzyszącą, dwa SMS-y. Treść oraz numer, na który należy wysłać wiadomość, zależny jest od posiadanej usługi oraz operatora, z którego oferty się korzysta. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia wszystkich warunków promocji.Szczegółowe informacje o pokazie kinowym dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu dostępne są w regulaminach promocji oraz na stronach: www.cyfrowypolsat.pl/milioner oraz www.plus.pl/milioner.
Z kolei przedpremierowy pokaz pierwszych dwóch odcinków 6. sezonu „Wikingów” odbędzie się 5 grudnia o godz. 20.00 w kinie Kinoteka w Warszawie. Na gości będzie czekał miły poczęstunek oraz możliwość uwiecznienia kinowego wieczoru w specjalnie zaaranżowanej fotobudce.

Aby otrzymać kod uprawniający do wejścia na salę oraz skorzystania ze specjalnie przygotowanego poczęstunku, wystarczy wysłać SMS-a o treści „Pokaz Wiking idkontraktu” na numer 661 001 230. W przypadku chęci wybrania się z osobą towarzyszącą należy wysłać dwa SMS-y. Liczba kodów jest ograniczona.

Szczegóły pokazu kinowego dostępne są w regulaminie promocji i na stronie Cyfrowego Polsatu: http://www.cyfrowypolsat.pl/vikings/.

To już ostatni sezon ukazujący brutalny i tajemniczy świat nieustraszonych Wikingów. Stworzona przez Michaela Hirsta produkcja została wielokrotnie nagrodzona, m.in. Satelitą za najlepszy serial dramatyczny, Złotą Szpulą za najlepszy montaż dźwięku i muzyki oraz IFTĄ za najlepszą scenografię i zdjęcia. Łącznie „Wikingowie” otrzymali 10 statuetek i aż 38 nominacji. Jak zakończy się saga? Czy Bjorn sprawdzi się jako przywódca Kattegat? Jak potoczą się losy Ivara? Czy Lagertha zrealizuje swoje marzenie o spokojnym życiu na farmie? Jaki los czeka Ubbe i Torviego?

6. sezon serialu widzowie będą mogli oglądać już od grudnia, w czwartki o godz. 21:00 na kanale History, który dostępny jest dla klientów Cyfrowego Polsatu na pozycji 79. w dekoderach satelitarnych i IPTV oraz na pozycji 716. w dekoderach OTT do odbioru telewizji internetowej. Serial będzie można znaleźć również w serwisie Cyfrowy Polsat GO, który oferuje ponad 100 kanałów telewizyjnych oraz tysiące programów na życzenie bez dodatkowych opłat na urządzeniach mobilnych.
Ponadto Cyfrowy Polsat oraz operator sieci Plus wraz z HBO zapraszają swoich klientów na wyjątkowy, kinowy wieczór z „Watahą”. W czwartek, 5 grudnia, o godz. 20:00 w kinach sieci Cinema City w pięciu miastach odbędzie się prapremiera 1. odcinka najnowszego, trzeciego sezonu serialu, który na antenie pojawi się 6 grudnia. Wystarczy wysłać SMS-a, aby otrzymać specjalny kod i cieszyć się seansem. 

Na klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa czekają specjalne pokazy w przededniu gorącej premiery. Pierwszy odcinek 3. sezonu „Watahy” wyemitowany zostanie 5 grudnia o godz. 20:00 w kinach sieci Cinema City w pięciu miastach Polski:
  • Warszawie – Galeria Mokotów,
  • Poznaniu – Kinepolis, 
  • Katowicach – Silesia,
  • Krakowie – Bonarka,
  • Wrocławiu – Wroclavia.

Aby otrzymać kod uprawniający do wejścia na salę oraz skorzystania ze specjalnie przygotowanego poczęstunku, wystarczy wysłać SMS-a, a w przypadku chęci wybrania się z osobą towarzyszącą, dwa SMS-y. Treść oraz numer, na który należy wysłać wiadomość, zależne są  od posiadanej usługi, operatora, z którego oferty się korzysta, oraz wybranego miasta. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia wszystkich warunków promocji.

Szczegółowe informacje o pokazie kinowym dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa dostępne są w regulaminach promocji oraz na stronach: www.cyfrowypolsat.pl/wataha oraz www.plus.pl/wataha.

Najchętniej oglądany serial HBO powraca na antenę już 6 grudnia. Akcja 3. sezonu odbywa się 2 lata po wydarzeniach z poprzedniej serii. Losy Wiktora Rebrowa, granego przez Leszka Lichotę, oraz prokurator Igi Dobosz, w którą wciela się Aleksandra Popławska, po raz kolejny zostaną złączone. Do obsady dołączyły także nowe twarze, m.in.: pułkownik Kuczer, w tej roli Borys Szyc, oraz szefowa ukraińskiej mafii – Barkowa, którą zagrała Evgenia Akhremenko.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...