reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sześć razy córka” 4 od 24.11 w TLC

dodano: 2019-11-22 12:33 | aktualizacja: 2019-11-22 13:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery

TLC „Sześć razy córka” Program o nietypowej rodzinie z Teksasu powraca na antenę TLC. „Sześć razy córka” to perypetie małżeństwa Busby’ch, ich najstarszej córki Blayke oraz jedynych żeńskich pięcioraczków w Ameryce: Avy, Olivii, Hazel, Riley i Parker. Dziewczynki mają 3 lata i są niesforne jak nigdy dotąd. Przed nimi i ich rodzicami nowe wyzwania: nieplanowana przeprowadzka, problemy ze zdrowiem dziewczynek, czy ich pierwsze doświadczenia ze szkołą. Czwarty sezon programu „Sześć razy córka” („Outdaughtered”) zadebiutuje w niedzielę, 24 listopada br. o godz. 10:00 na antenie TLC.

TLC „Sześć razy córka”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Najmłodsze córki Busby to jedyne żeńskie pięcioraczki Ameryki. Odkąd przyszły na świat losy ich rodziny śledzą miliony widzów na całym świecie. Dla rodziców, Danielle i Adama, są darem z nieba. Po wielu latach starań o dziecko, w rodzinie pojawiła się ich pierwsza córka - Blayke. Gdy cztery lata później para postanowiła dać dziewczynce rodzeństwo, okazało się, że otrzyma nie jedną, a pięć sióstr! Ich życie wywróciło się do góry nogami, ale Danielle i Adam nie mogli być bardziej szczęśliwi. Wszystkie ich radosne i smutne momenty widzowie mogą śledzić dzięki kamerom programu „Sześć razy córka”. Nowy sezon zobaczymy na antenie kanału TLC (więcej tutaj).

Pięcioraczki Ava, Olivia, Hazel, Riley i Parker właśnie skończyły 3 lata. Ich rodzice stoją przed nowym, trudniejszym wyzwaniem opanowania całej gromadki swoich pociech, niesfornych jak nigdy dotąd. Różnice charakterów dziewczynek stają się coraz bardziej widoczne, a w wymyślaniu nowych psot i figli nie mają sobie równych.

Co czeka bohaterów programu w nowym sezonie? Podczas gdy Adam stara się pogodzić opiekę nad dziećmi z pracą z domu, otrzymuje ofertę zawodową, która wiele zmieni. Busby’ch czeka też niespodziewana przeprowadzka, problemy ze zdrowiem dziewczynek i ich pierwsze doświadczenia ze szkołą. Jak sobie z tym poradzą? Rodzinę czeka też wiele radosnych chwil: kolejne wspólne Święta, wakacje i nowe hobby Blayke. Danielle i Adam są gotowi by podzielić się ze światem wieloma praktycznymi poradami dotyczącymi wychowania dzieci i opieki nad tak dużą rodziną. Czego nauczyli się przez ostatnie lata i co chcieliby przekazać innym rodzicom w podobnej sytuacji? Przekonamy się oglądając program „Sześć razy córka” w telewizji TLC.
 
Danielle, Adama, Blayke, Ava, Olivia, Hazel, Riley i Parker Busby w programie „Sześć razy córka”, foto: Discovery
Danielle, Adama, Blayke, Ava, Olivia, Hazel, Riley i Parker Busby w programie „Sześć razy córka”, foto: Discovery


„Sześć razy córka” - sezon 4., emisja w niedziele (od 24 listopada 2019 roku) o godz. 10:00 w TLC. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...
reklama