reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Klenot TV - nowy kanał telezakupowy

dodano: 2019-11-21 12:59
autor: Jerzy Kruczek | źródło: parabola.cz

Klenot TV logo 360px.jpg Czeski regulator medialny (RRTV) postanowiła na swoim ostatnim posiedzeniu w dniu 19 listopada 2019 r. udzielić licencji spółce Emporia Style sro nas transmisję naziemną i satelitarną kanału telewizyjnego Klenot TV. Obie licencje są ważne przez 12 lat. Klenot TV będzie pierwszą z trzech stacji telezakupowych w Czechach nadawanych drogą satelitarną.

RRTV-czeski-regulator-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na czeskim rynku telewizyjnym stacje skupione na zakupach za pośrednictwem ekranu telewizyjnego rozwijają się coraz szybciej. Po kanałach GALERIE TV i ABC TV, kanał Klenot TV chce nadawać w Czechach i na Słowacji.

Zgodnie z warunkami licencyjnymi, Klenot TV będzie nadawał program związany z telesprzedażą i reklamą telewizyjną, która będzie działać 24 godziny na dobę z emisją w języku czeskim. Dystrybucja satelitarna pozwali zapewnić emisję w Czechach i na Słowacji. W związku z tym regulator poinformował swojego odpowiednika na Słowacji, Radę ds. Nadawania i Retransmisji, że czeska telewizja Klenot z czeską licencją może być nadawana na terytorium Słowacji.

Zgodnie z prawem nadawanie Klenot TV musi rozpocząć się w ciągu 360 dni od wydania ostatecznej decyzji.

Istniejące dwa kanały telezakupowe ABC TV i GALERIE TV są nadawane za pośrednictwem nadajników naziemnych w regionalnej sieci DVB-T RS7 (Regional Network 7) operatora Progress Digital.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...
reklama