reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-06 - 2020-08-07 - 2020-08-08

Sport w polskiej TV 23.11.2019

dodano: 2019-11-22 16:50 | aktualizacja: 2019-11-22 22:36
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Manchester City – Chelsea FC. Transmisje live z Ligi Mistrzów EHF tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Union Berlin – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała 

17:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
Telekom Veszprem – PGE Vive Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Tkaczyk
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Tottenham Hotspur
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Chelsea FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Madryt – Real Sociedad
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

11:00 Golf: European Tour, Dubaj: 
3. runda 
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

14:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
Orlen Wisła Płock – GOG Handbold
Komentarz: Krzysztof Bandych, Michał Smolarczyk

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – ŁKS Łódź
Komentarz: Przemysław Pełka, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Tottenham Hotspur
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – Liverpool FC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Chelsea FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Madryt – Real Sociedad
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Minnesota Timberwolves – Phoenix Suns
Komentarz: Michał Łopaciński, Hubert Radke
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Korona Kielce – Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – ŁKS Łódź
Komentarz: Przemysław Pełka, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Now

17:00 Piłka nożna: Tipico Bundesliga:
Red Bull Salzburg – spusu SKN St. Pölten
Komentarz: Michał Kornacki, Grzegorz Kaczmarczyk

20:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów EHF:
FC Barcelona Lassa – SG Flensburg-Handewitt
Komentarz: Piotr Karpiński, Michał  Matysik
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: La Liga:
CD Leganes – FC Barcelona
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Fortuna Düsseldorf – FC Bayern Monachium
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

18:00 Piłka nożna: Serie A: 
AC Milan – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A: 
Torino FC – Inter Mediolan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – Dynamo Drezno
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 

15:00 Piłka nożna: Serie A: 
Atalanta Bergamo – Juventus FC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk – 1. FC Köln 
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 3

16:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Betis Balompie – Valencia CF
Komentarz: Michał Mitrut, Łukasz Wiśniowski
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – Dynamo Drezno
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Werder Brema – FC Schalke 04
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński 

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk – 1. FC Köln 
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Serie A: 
Torino FC – Inter Mediolan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eurosport 1

09:00 Wyścigi samochodowe: Formuła E, ePrix Arabii Saudyjskiej:
Wyścig

10:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Levi:
1. przejazd slalomu kobiet

11:10 Curling: Mistrzostwa Europy, Helsingborg:
Finał mężczyzn

13:00 Wyścigi samochodowe: Formuła E, ePrix Arabii Saudyjskiej:
Wyścig

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs drużynowy

20:00 Jeździectwo: Global Champions Tourm, Praga:
Zawody

21:35 Jeździectwo: Global Champions Tourm, Praga:
Zawody
 
Eurosport 2

10:00 Curling: Mistrzostwa Europy, Helsingborg:
Finał mężczyzn

15:00 Curling: Mistrzostwa Europy, Helsingborg:
Finałowy kobiet

18:00 Pływanie: International Swimming League, Londyn:
Zawody
 
Golf Channel

19:00 Golf: St. Geogre Island:
3. runda
 
nSport+

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Korona Kielce – Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski

18:30 Piłka nożna: La Liga:
Granada CF – Atletico Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

20:30 Siatkówka kobiet: Serie A1:
Unet E-Work Busto Arsizio – Bosca S.Bernardo Cuneo
Komentarz: Gabriel Waliszko, Milena Sadurek
 
Polsat Sport

04:15 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Program dowolny par tanecznych

06:35 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Program dowolny par sportowych

08:00 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Ceremonia medalowa

08:50 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Program dowolny solistek

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
GKS Bełchatów – Warta Poznań

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Indykpol AZS Olsztyn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Astoria Bydgoszcz – Asseco Arka Gdynia

20:00 Boks: Gala, Radom: 
Patryk Szymański – Andrij Welikowskij

00:05 (pt/so) Boks: Gala, Częstochowa: 
Robert Parzęczewski – Patrick Mendy
 
Polsat Sport Extra

11:25 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Program dowolny solistów

13:20 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Pokazy mistrzów

15:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Bieg na 500 m kobiet

15:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Bieg na 1500 m mężczyzn

16:15 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Bieg drużynowy kobiet
    
17:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
BKS Visła Bydgoszcz – GKS Katowice
 
Polsat Sport Fight

20:00 Boks: Gala, Liverpool: 
Callum Smith – John Ryder
 
Polsat Sport News

10:00 Curling: Mistrzostwa Europy, Helsingborg:
Finał mężczyzn

12:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowieckim:
Zawody

15:00 Curling: Mistrzostwa Europy, Helsingborg:
Finałowy kobiet

17:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Sigma Ołomuniec – SK Slavia Praga

19:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax – Heracles Almelo
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Gaziantep Basketbol – Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Tofaş – Beşiktaş Sompo Sigorta

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Türk Telekom – Teksüt Bandirma BK

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Fraport Skyliners – Brose Bamberg
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs drużynowy
 
TVP 2

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
 
TVP Sport

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Torus Wybrzeże Gdańsk – MMTS Kwidzyn

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs drużynowy

19:05 Piłka ręczna kobiet: Turniej, Lublin: 
Polska – Ukraina

23:15 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Świata: 
Urugwaj – Włochy

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Winnipeg Jets – Columbus Blue Jackets


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Antena Famaval 135 PM alu

Aluminiowa antena offsetowa 1,35m w wersji PM (Obrót) portugalskiego producenta...

890 zł Więcej...
reklama