reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmowy koniec roku w AXN

dodano: 2019-11-22 14:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation/satkurier.pl

AXN W grudniu br. w AXN Peter Parker pod okiem swojego mentora Tony'ego Starka stawi czoła niebezpiecznemu przestępcy, Vulture'owi, w filmie „Spider-Man: Homecoming”, Scarlet Johanson i Zoë Kravitz wezmą udział w szalonym wieczorze panieńskim w Miami w produkcji „Ostra noc”, a Milla Jovovich spróbuje powstrzymać apokalipsę zombie w serii „Resident Evil” („Resident Evil: Zagłada”, „Resident Evil: Afterlife Alice”, „Resident Evil: Retrybucja” i „Resident Evil: Ostatni rozdział”). AXN pokaże także maraton serialu „Ultraviolet 2.0” (pierwsza seria w stacji Super Polsat).

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Spider-Man: Homecoming” to najnowsza wersja przygód młodego człowieka pająka. Akcja filmu rozgrywa się po wydarzeniach z filmu „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Peter Parker (w tej roli Tom Holland) z pomocą swojego mentora Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.), stara się pogodzić życie zwykłego nastolatka z Nowego Jorku z życiem superbohatera o imieniu Spider-Man, który musi stanąć do walki z niebezpiecznym przestępcą, Vulturem (Michael Keaton). Premiera filmu „Spider-Man: Homecoming” odbędzie się w środę, 18 grudnia br. o 19:15 w AXN (więcej tutaj i tutaj).

W filmie „Ostra noc” pięć najlepszych przyjaciółek z college'u (Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilana Glazer i Zoë Kravitz) spotyka się po 10 latach na wieczorze panieńskim w Miami. Wyjazd pełen wygłupów i ciężkiego imprezowania przerywa nagła śmierć wynajętego striptizera. Premiera filmu „Ostra noc” odbędzie się we wtorek, 31 grudnia br. o 22:00 w AXN (więcej tutaj).

W dniach od 27 do 30 grudnia br. o godzinie 22:00 telewizja AXN pokaże cztery ostatnie części serii filmów „Resident Evil” - historii byłej specjalistki do spraw bezpieczeństwa, Alice (Milla Jovovich), która walczy z korporacją Umbrella, odpowiedzialną za rozprzestrzenienie wirusa zombie. W kolejnych częściach filmu główna bohaterka staje twarzą w twarz z kolejnymi niebezpieczeństwami na drodze do uratowania ludzkości przed całkowitą zagładą. W piątek, 27 grudnia br. „Resident Evil: Zagłada”, w którym wirus T rozprzestrzenia się na całą populację, a Alice próbuje uratować ocalałych ludzi i przetransportować ich na Alaskę, gdzie znajduje się strefa bezpieczeństwa (więcej tutaj i tutaj). W sobotę, 28 grudnia br., w kolejnej części, „Resident Evil: Afterlife Alice”, wraz z innymi ocalałymi ukrywa się w opuszczonym więzieniu, które jest oblężone przez zombie. Próbuje jednocześnie dostać się do Arkadii, jedynego miejsca wolnego od zombie. W niedzielę, 29 grudnia br. „Resident Evil: Retrybucja” - dalsze losy Alice, która przy wsparciu ruchu oporu próbuje zakończyć globalną intrygę snutą przez korporację Umbrella (więcej tutaj i tutaj). W poniedziałek, 30 grudnia br. w „Resident Evil: Ostatni rozdział” Alice stanie do finałowej walki z czerwoną królową zombie, której celem jest całkowita zagłada ludzkości (więcej tutaj).

W grudniu br. kanał AXN przygotował dla widzów także maraton całego sezonu serialu kryminalnego „Ultraviolet 2.0” (więcej tutaj). Dodajmy, że pierwszą serię tej produkcji przypomina obecnie stacja Super Polsat (więcej tutaj).
 
Zoë Kravitz, Jillian Bell, Scarlett Johansson, Ilana Glazer i Kate McKinnon w filmie „Ostra noc”, foto: Sony Corporation
Zoë Kravitz, Jillian Bell, Scarlett Johansson, Ilana Glazer i Kate McKinnon w filmie „Ostra noc”, foto: Sony Corporation


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...