dodano: 2019-11-23 01:39 | aktualizacja:
2019-11-23 11:28
autor: Łukasz Knapik |
źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Fortuna: Liga
(więcej tutaj), Fortuna 1. Liga
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), Sky Bet Championship
(więcej tutaj), Bundesliga
(więcej tutaj), 2. Bundesliga
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Energa Basket Liga
(więcej tutaj), MB Boxing Night 6 w Radomiu
(więcej tutaj), boks
(więcej tutaj), curling
(więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe
(więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie
(więcej tutaj, tutaj i tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship
(więcej tutaj).
Plan transmisji:
23 listopada (sobota)
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:35
łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: program dowolny par sportowych, Polsat Sport
8:00 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: ceremonia medalowa, Polsat Sport
8:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
8:50
łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: program dowolny solistek, Polsat Sport
9:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
9:00 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV
10:00 (Polsat Sport News) i 11:10 (Eurosport 1)
curling, mistrzostwa Europy mężczyzn w Helsingborgu, finał: Szwecja - Szwajcaria, Polsat Sport News i Eurosport 1
10:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
11:25
łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: program dowolny solistów, Polsat Sport Extra
12:30
Fortuna 1. Liga: GKS Bełchatów - Warta Poznań, Polsat Sport
12:55
La Liga Santander: CD Leganes - FC Barcelona, Eleven Sports 1
12:55
2. Bundesliga: Hamburger SV Hamburg - Dynamo Drezno, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
13:20
łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: pokazy mistrzów, Polsat Sport Extra
14:45
PlusLiga: MKS Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport
14:55
Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski
15:00
łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg kobiet na 500 m, Polsat Sport Extra
15:00
curling, mistrzostwa Europy kobiet w Helsingborgu, finał: Szwecja - Szkocja, Polsat Sport News i Eurosport 2
15:00
Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - FC Bayern Monachium, Eleven Sports 1
15:25
Bundesliga: Werder Brema - FC Schalke 04 Gelsenkirchen, Eleven Sports 4
15:30
łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg mężczyzn na 1500 m, Polsat Sport Extra
15:55
La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 3
16:15
łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg drużynowy kobiet, Polsat Sport Extra
17:00
łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg mężczyzn ze startu wspólnego, Polsat Sport Extra
17:00
Fortuna: Liga: SK Sigma Ołomuniec - SK Slavia Praga, Polsat Sport News
17:30
Energa Basket Liga: Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia, Polsat Sport
17:30
Serie A Tim: AC Milan Mediolan - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1
17:30
PlusLiga: BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice, Polsat Sport Extra
18:00
SuperLega: Kioene Padova - Top Volley Latina, Ipla
18:25
Bundesliga: RB Lipsk - 1. FC Köln Kolonia, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
18:30
MB Boxing Night 6 w Radomiu, Polsat Sport Fight
19:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
19:40
Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Heracles Almelo, Polsat Sport News
20:00
MB Boxing Night 6 w Radomiu, Super Polsat i Polsat Sport
20:00
Serie A Tim: Torino FC Turyn - Inter Mediolan, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
20:00
gala bokserska w Liverpoolu, Polsat Sport Fight
20:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
21:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja
23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 23 na 24 listopada (z soboty na niedzielę)
0:30 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
2:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
3:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
4:00
łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: pokazy mistrzów, Polsat Sport
24 listopada (niedziela)
8:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
9:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
10:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
11:55
La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - Getafe CF, Eleven Sports 2
12:15
Eredivisie: FC Groningen - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport News
12:25
Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Parma Calcio, Eleven Sports 1
12:30
Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - Radomiak Radom, Polsat Sport
12:55
Sky Bet Championship: Middlesbrough FC - Hull City AFC, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński
14:25
Eredivisie: PSV Eindhoven - SC Heerenveen, Polsat Sport News
14:30
Serie A Tim: Hellas Werona - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1
14:45
PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport
14:55
Serie A Tim: AS Roma Rzym - Brescia Calcio, Eleven Sports 3
14:55
Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 4
15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat
15:00
łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg mężczyzn na 500 m, Polsat Sport Extra
15:25
Bundesliga: FC Augsburg - Hertha BSC Berlin, Eleven Sports 2
15:30
łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg kobiet na 1500 m, Polsat Sport Extra
16:00
łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg drużynowy mężczyzn, Polsat Sport Extra
16:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News
16:55
łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg kobiet ze startu wspólnego, Polsat Sport Extra
17:00
Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
17:30
Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport
17:30
PlusLiga: Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk, Polsat Sport Extra
17:55
Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim - 1. FSV Mainz 05 Moguncja, Eleven Sports 2
18:00
SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Consar Ravenna, Polsat Sport News
18:00
SuperLega: Leo Shoes Modena - Itas Trentino, Ipla
18:30 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV
19:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
19:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
20:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
20:00
La Liga Santander: Real Valladolid - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 1
20:00 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV Extra
20:30
PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport
20:30
SuperLega: Leo Shoes Modena - Itas Trentino, Polsat Sport News
20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
20:40
Serie A Tim: US Lecce - Cagliari Calcio, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
21:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
22:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
23:00 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja
23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 24 na 25 listopada (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
2:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
3:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.