reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-12-15 - 2019-12-16 - 2019-12-17

23-25.11 Polsat Sport: Puchary, derby i finały

dodano: 2019-11-23 01:39 | aktualizacja: 2019-11-23 11:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 23-24 listopada br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Fortuna: Liga, Fortuna 1. Liga, La Liga Santander, Serie A Tim, Eredivisie, Sky Bet Championship, Bundesliga, 2. Bundesliga, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, MB Boxing Night 6 w Radomiu, boks, curling, łyżwiarstwo figurowe, łyżwiarstwo szybkie oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Fortuna: Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), MB Boxing Night 6 w Radomiu (więcej tutaj), boks (więcej tutaj), curling (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj, tutaj i tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

23 listopada (sobota)
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: program dowolny par sportowych, Polsat Sport

8:00 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: ceremonia medalowa, Polsat Sport

8:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

8:50 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: program dowolny solistek, Polsat Sport

9:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

9:00 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV

10:00 (Polsat Sport News) i 11:10 (Eurosport 1) curling, mistrzostwa Europy mężczyzn w Helsingborgu, finał: Szwecja - Szwajcaria, Polsat Sport News i Eurosport 1

10:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

11:25 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: program dowolny solistów, Polsat Sport Extra

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS Bełchatów - Warta Poznań, Polsat Sport

12:55 La Liga Santander: CD Leganes - FC Barcelona, Eleven Sports 1

12:55 2. Bundesliga: Hamburger SV Hamburg - Dynamo Drezno, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

13:20 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: pokazy mistrzów, Polsat Sport Extra

14:45 PlusLiga: MKS Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski

15:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg kobiet na 500 m, Polsat Sport Extra

15:00 curling, mistrzostwa Europy kobiet w Helsingborgu, finał: Szwecja - Szkocja, Polsat Sport News i Eurosport 2

15:00 Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - FC Bayern Monachium, Eleven Sports 1

15:25 Bundesliga: Werder Brema - FC Schalke 04 Gelsenkirchen, Eleven Sports 4

15:30 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg mężczyzn na 1500 m, Polsat Sport Extra

15:55 La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 3

16:15 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg drużynowy kobiet, Polsat Sport Extra

17:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg mężczyzn ze startu wspólnego, Polsat Sport Extra

17:00 Fortuna: Liga: SK Sigma Ołomuniec - SK Slavia Praga, Polsat Sport News

17:30 Energa Basket Liga: Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia, Polsat Sport

17:30 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

17:30 PlusLiga: BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice, Polsat Sport Extra

18:00 SuperLega: Kioene Padova - Top Volley Latina, Ipla

18:25 Bundesliga: RB Lipsk - 1. FC Köln Kolonia, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:30 MB Boxing Night 6 w Radomiu, Polsat Sport Fight

19:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

19:40 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Heracles Almelo, Polsat Sport News

20:00 MB Boxing Night 6 w Radomiu, Super Polsat i Polsat Sport

20:00 Serie A Tim: Torino FC Turyn - Inter Mediolan, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:00 gala bokserska w Liverpoolu, Polsat Sport Fight

20:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

21:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 23 na 24 listopada (z soboty na niedzielę)
0:30 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

3:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

4:00 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: pokazy mistrzów, Polsat Sport

24 listopada (niedziela)
8:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

9:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

10:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:55 La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - Getafe CF, Eleven Sports 2

12:15 Eredivisie: FC Groningen - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport News

12:25 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Parma Calcio, Eleven Sports 1

12:30 Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - Radomiak Radom, Polsat Sport

12:55 Sky Bet Championship: Middlesbrough FC - Hull City AFC, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

14:25 Eredivisie: PSV Eindhoven - SC Heerenveen, Polsat Sport News

14:30 Serie A Tim: Hellas Werona - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1

14:45 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: AS Roma Rzym - Brescia Calcio, Eleven Sports 3

14:55 Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 4

15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat

15:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg mężczyzn na 500 m, Polsat Sport Extra

15:25 Bundesliga: FC Augsburg - Hertha BSC Berlin, Eleven Sports 2

15:30 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg kobiet na 1500 m, Polsat Sport Extra

16:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg drużynowy mężczyzn, Polsat Sport Extra

16:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

16:55 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg kobiet ze startu wspólnego, Polsat Sport Extra

17:00 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

17:30 Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport

17:30 PlusLiga: Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk, Polsat Sport Extra

17:55 Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim - 1. FSV Mainz 05 Moguncja, Eleven Sports 2

18:00 SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Consar Ravenna, Polsat Sport News

18:00 SuperLega: Leo Shoes Modena - Itas Trentino, Ipla

18:30 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV

19:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

19:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

20:00 La Liga Santander: Real Valladolid - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 1

20:00 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV Extra

20:30 PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport

20:30 SuperLega: Leo Shoes Modena - Itas Trentino, Polsat Sport News

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:40 Serie A Tim: US Lecce - Cagliari Calcio, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

22:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

23:00 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 24 na 25 listopada (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

3:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...
reklama