reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Apokalipsa: przepowiednie końca świata” w History2

dodano: 2019-11-23 06:51 | aktualizacja: 2019-11-23 13:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

H2 History2 rebranding W grudniu br. kanał History2 poleca swoim widzom takie programy jak „Prawdziwi wikingowie”, „Katastrofa klimatyczna: koniec cywilizacji”, „Apokalipsa: przepowiednie końca świata” i „Ziemia na celowniku”.

History2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, propozycje History2 na koniec roku dadzą do myślenia. Na pierwszy ogień idzie „Apokalipsa: przepowiednie końca świata”, rozprawiająca o różnych wizjach ostatnich chwil świata, jaki znamy. „Katastrofa klimatyczna: koniec cywilizacji” rzuci światło na coraz częściej podnoszone kwestie zmian klimatu - jakie będą ich następstwa? A co, jeśli największe zagrożenie niesie niedostrzegany przez nas wróg w postaci obcej cywilizacji? O tym opowie program „Ziemia na celowniku”. Ponadto w History2 znajdzie się gratka dla fanów Wikingów - jeżeli ktoś zechce skonfrontować realia prezentowane w serialu fabularnym „Wikingowie” z rzeczywistością, będzie miał okazję, dzięki dokumentalnej serii „Prawdziwi wikingowie”.

Grudzień 2019 roku w ofercie kanału History2:

„Prawdziwi wikingowie” („Real Vikings”)
emisja: od poniedziałku, 2 grudnia br. o 23:00

Serial fabularny „Wikingowie”, emitowany w kanale History (więcej tutaj), to epicka opowieść o ludziach północy i ich podbojach. Inspirowana legendami i historią ukazuje brutalność i ludzką stronę wikingów. Gdzie kończą się mity, a zaczynają fakty? Widzowie odwiedzą 8 krajów, usłyszą rozmowy z ekspertami i obsadą serialu „Wikingowie”, by ustalić, kim naprawdę byli wikingowie.

„Katastrofa klimatyczna: koniec cywilizacji” („Two Degrees: Point Of No Return”)
emisja: w niedzielę, 8 grudnia br. o 21:00

Średnia temperatura Ziemi z każdym rokiem rośnie i eksperci przestrzegają, że zbliżamy się do niebezpiecznego punktu - dwóch stopni Celsjusza powyżej normy. Osiągnięcie tego poziomu wywoła serię kataklizmów, które zniszczą świat. Szalejące pożary i groźne burze, wybuchy wulkanów i podwyższony poziom wód w morzach. Czy przyszłość ludzkości stanie pod znakiem zapytania?

Apokalipsa: przepowiednie końca świata” („Revelations:The End Of Days”)
emisja: w niedziele (od 15 grudnia br.) o 21:00

Dwa tysiące lat temu powstała ostatnia księga „Nowego Testamentu”, znana jako „Apokalipsa Świętego Jana”. Jej autor przepowiadał powrót Jezusa Chrystusa, który ma nastąpić po okresie nieszczęść i plag zesłanych na ziemię, w celu sprawdzenia siły ludzkiej wiary. A jeśli ta starożytna przepowiednia zaczyna się realizować już dzisiaj? „Objawienie: Koniec świata” to odważny obraz wydarzeń, wpisujących się w przerażające apokaliptyczne wizje, przedstawiający historie pogrążonych w chaosie fikcyjnych bohaterów połączony z rzeczywistymi relacjami prezentowanymi przez media i w prywatnych nagraniach publikowanych w serwisie YouTube. Ściana Płaczu zostaje zbombardowana i Izrael wikła się w wojnę, tymczasem Amerykanie walczą z plagą szarańczy, kataklizmami, śmiertelnymi pandemiami i groźbą zderzenia asteroidy z Ziemią. „Apokalipsa: przepowiednie końca świata” to naturalistycznie przedstawiony obraz świata, z którym - być może - przyjdzie się nam zmierzyć.

„Ziemia na celowniku” („Target Earth”)
emisja: w niedzielę, 29 grudnia br. o 21:00

Eksplozje elektromagnetyczne, katastrofalne w skutkach zmiany klimatu, tajemnicze choroby - wszystko to zagraża naszej planecie. Czy największym zmartwieniem ludzkości są klęski żywiołowe? A może niebezpieczeństwo jest bardziej tajemnicze i czai się poza naszym globem? Program analizuje złożoną infrastrukturę Ziemi i jej systemy podtrzymujące życie. Pokazuje też jak bardzo jesteśmy narażeni na różnego rodzaju zagrożenia - czy to będące wynikiem działalności człowieka, czy też pochodzące spoza naszej planety. Czołowi naukowcy, przedstawiciele rządu i wojskowi opowiadają o tym, jak naturalne bogactwa, systemy telekomunikacyjne, żywność i źródła wody, broń, a nawet ludzkie ciała mogą zostać przejęte przez wrogie nam siły. Czy jesteśmy podatni na obce wpływy? Czy wróg mógłby wykorzystać naszą planetę i jej zasoby przeciwko nam? Czy, jeśli nie jesteśmy w kosmosie sami, inwazja obcych jest prawdopodobna?
 
Clive Standen, Maude Hirst i Michael Hirst w programie „Prawdziwi wikingowie”, foto: A+E Networks
Clive Standen, Maude Hirst i Michael Hirst w programie „Prawdziwi wikingowie”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...