reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Piotr Kuszewski w zarządzie Digital Care

dodano: 2019-11-24 21:50 | aktualizacja: 2019-11-24 23:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Digital Care

Digital Care Do zarządu firmy Digital Care, dostawcy usługi ochrony urządzeń mobilnych, z dniem 2 października br. dołączył Piotr Kuszewski. W spółce tej pracuje on od października 2018 roku, piastując stanowisko dyrektora finansowego.

Digital Care


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piotr Kuszewski odpowiada za obszar finansów obejmujący kontroling, księgowość i treasury grupy Digital Care. - Rozszerzenie składu zarządu związane jest z ekspansją spółki na rynki zagraniczne oraz uruchamianiem nowych linii biznesowych. Zapewnienie stabilnych fundamentów dla międzynarodowej ekspansji Digital Care jest kluczowe dla dalszego rozwoju grupy - czytamy w komunikacie.

Przed objęciem stanowiska dyrektora finansowego w Digital Care Kuszewski przez dwa lata zarządzał butikiem inwestycyjnym Heureka Partners, a wcześniej przez niemal 1,5 roku - działalnością czternastu spółek francuskiej grupy ubezpieczeniowej April na ośmiu rynkach w Europie Środkowo-Wschodniej. W latach 2011-2015 roku był związany z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK), gdzie pełnił funkcje: prezesa zarządu TFI BGK S.A., dyrektora zarządzającego w Pionie Inwestycji Infrastrukturalnych oraz dyrektora Departamentu Inwestycji Kapitałowych. W ramach swoich obowiązków był zaangażowany w szereg projektów inwestycyjnych związanych z infrastrukturą, PE/VC i nieruchomościami. Kuszewski piastował stanowisko wiceprezesa i CFO PZU Życie SA. W Grupie PZU zasiadał też w radach nadzorczych PZU Asset Management, Armatura S.A. oraz litewskich spółek Grupy PZU.

Piotr Kuszewski jest absolwentem Northwestern University oraz Warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej, gdzie od 2011 roku jest adiunktem w Instytucie Bankowości.

Obecnie, wraz z Piotrem Kuszewskim, zarząd Digital Care liczy 4 osoby (więcej tutaj).
 
Do zarządu firmy Digital Care dołączył Piotr Kuszewski, foto: Marcin Mizerski
Do zarządu firmy Digital Care dołączył Piotr Kuszewski, foto: Marcin Mizerski


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...
reklama