reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Michał Pol dołączy do serwisu „WP SportoweFakty”

dodano: 2019-11-23 09:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wirtualna Polska Holding

Wirtualna Polska „WP SportoweFakty” Od stycznia 2020 roku Michał Pol rozpocznie współpracę z serwisem „WP SportoweFakty” (Wirtualna Polska Holding). Zostanie specjalnym korespondentem, co tydzień będzie przygotowywał dla użytkowników serwisu materiały wideo, pisał artykuły i komentarze. Michał Pol pracował w grupach Agora („Gazeta Wyborcza”, sport.pl), Ringier Axel Springer Polska (RASP, „Przegląd Sportowy”). We wrześniu 2019 roku został partnerem agencji marketingu sportowego Sport Brokers. W serwisie YouTube prowadzi kanał „Polsport - Michał Pol”.

Wirtualna Polska „WP SportoweFakty”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w komunikacie, materiały wideo będą realizowane na żywo w serwisie „WP SportoweFakty” i oficjalnym kanale YouTube Michała Pola. Ich formuła jest otwarta. Może to być komentarz, relacja i rozmowa z gościem, w zależności od wydarzeń sportowych, którymi w danym czasie będą żyli kibice. Dodatkowo dziennikarz każdego tygodnia napisze dla czytelników dwa artykuły.

- Zdaję sobie sprawę, że moje przejście do Wirtualnej Polski to jak transfer z FC Barcelona do Realu Madryt, ale nie jest to przypadek Luisa Figo - rozstajemy się z Onetem w dobrych relacjach. Jestem bardzo wdzięczny za sześć kreatywnych lat. Oferta Tomasza Machały była jednak z gatunku tych „nie do odrzucenia”. Założenie kanału na YouTube wyzwoliło we mnie olbrzymie pokłady energii, które w mojej dziennikarskiej pracy jeszcze bardziej zbliżyły mnie do kibiców i pasjonatów sportu. Wirtualna Polska doceniła Michała Pola - youtubera i znalazła idealny sposób, żeby tę energię wykorzystać we wspólnych projektach. Zwłaszcza, że czeka nas fantastyczny, sportowy rok

- mówi Michał Pol.

- Cieszymy się z czekającej nas współpracy z tak popularnym dziennikarzem sportowym, który zbudował potężne społeczności wokół swojego konta na Twitterze i kanału na YouTube. Ale przecież nie tylko to się dla nas liczy. Cenię Michała zapał, dobry kontakt ze sportowcami i kibicami, dobrą aurę, którą wytwarza wokół siebie oraz jego wyczucie, co będzie „trendować” w dziennikarstwie sportowym i social mediach

- mówi Robert Feluś, redaktor naczelny serwisu „WP SportoweFakty”.


Nagrania wideo będą realizowane w studiu Wirtualnej Polski, siedzibie agencji Sport Brokers oraz podczas eventów i wydarzeń sportowych. Wirtualna Polska zyskuje wyłączność na dalszą dystrybucję materiałów Michała Pola w polskim internecie.

Michał Pol przez 20 lat pracował w Agorze jako dziennikarz działu sportowego „Gazety Wyborczej”, później kierował działem wideo sport.pl. Do Ringier Axel Springer Polska (RASP) dołączył w 2013 roku i został redaktorem naczelnym „Przeglądu Sportowego” (więcej tutaj) . W 2017 roku objął funkcję dyrektora zarządzającego segmentem sportowym firmy. We wrześniu 2019 roku został partnerem agencji marketingu sportowego Sport Brokers. Aktywnie działa w mediach społecznościowych, jego kanał w serwisie YouTube „Polsport - Michał Pol” obserwuje 115 tys. osób, a konto na Twitterze ponad pół miliona (dane za firmą Wirtualna Polska Holding).
 
Michał Pol dołączy do serwisu „WP SportoweFakty”, foto: Wirtualna Polska Holding
Michał Pol dołączy do serwisu „WP SportoweFakty”, foto: Wirtualna Polska Holding


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama