reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Finał „Top model” 8 w TVN i ITVN

dodano: 2019-11-25 12:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery/satkurier.pl

TVN „Top model” W poniedziałek, 25 listopada br. o godz. 21:30 w telewizji TVN zostanie wyemitowany premierowo trzynasty odcinek ósmego sezonu programu „Top model”. Będzie to finał tej edycji, w którym o wygraną zawalczą Olga, Sandra, Stanisław i Dawid. Program poprowadzą Magdalena Mołek i Michał Piróg. Widowisko zobaczą również widzowie ITVN (TVN International).

TVN „Top model”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w finale „Top model” nie zabraknie niespodzianek. Program na żywo poprowadzą Michał Piróg i Magdalena Mołek, która zastąpi nieobecną Joannę Krupę. Uczestnicy zaprezentują na wybiegu kolekcje projektantów - Mariusza Przybylskiego i duetu RAD, jak również młodych, wschodzących gwiazd świata mody.

Nie zabraknie też atrakcji muzycznych. Na żywo wystąpią Krzysztof Zalewski, Piotr Rogucki, Jakub Karaś oraz Rosalie. Zaprezentowane zostaną również zdjęcia z ostatnich sesji oraz relacja z okładkowej sesji magazynu „Glamour”, która w tym roku odbyła się na Kubie. Na koniec, po podliczeniu głosów oddanych przez widzów, okaże się kto został zwycięzca ósmej edycji programu „Top model” (więcej tutaj i tutaj).
 
Dawid Woliński, Joanna Krupa, Michał Piróg, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska w programie „Top model”, foto: TVN Discovery
Dawid Woliński, Joanna Krupa, Michał Piróg, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska w programie „Top model”, foto: TVN Discovery


„Top model” - sezon 8., emisja w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN. Program ten mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Antena Laminas OFC-1200 AE

Antena epoksydowa 1,3m z zawieszeniem AE na 1 satelitę -...

750 zł Więcej...
reklama