reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jambox: Black Week, Promocja za bezcen i Kalendarz adwentowy

dodano: 2019-11-25 13:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Jambox

Jambox Telewizja Jambox już po raz trzeci zaprasza do wspólnej okołoświątecznej zabawy. W tym szczególnym czasie przygotowała dla swoich abonentów wiele niespodzianek. Jeszcze w listopadzie czeka na nich tydzień pełen promocji, czyli Black Week, a następnie nowa promocja telefonii komórkowej Jambox mobile i tradycyjny już kalendarz adwentowy Jambox z odkodowanymi kanałami zamiast czekoladek.

Jambox kalendarz adwentowy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W dniach 25-30 listopada (od poniedziałku do soboty) odbędzie się akcja Black Week w Jambox. Promocja obejmuje dwa miesiące (grudzień i styczeń) korzystania z pakietów tematycznych „Więcej” za dwa złote. Każdy abonent Pakietu Wielotematycznego, który w tych dniach zamówi jeden z dziewięciu specjalnych pakietów tematycznych, do końca stycznia zapłaci 1 zł miesięcznie za pakiet.

Promocja za bezcen to z kolei obniżone pakiety telefonii komórkowej i Internetu LTE (Jambox mobile), a także zupełnie nowy pakiet głosowy Ultra 30 GB w promocyjnej cenie 39,90 zł miesięcznie. Każdy, kto do 1 lutego br. zamówi jeden z sześciu pakietów oferowanych przez Jambox mobile, będzie płacił obniżony abonament przez cały okres trwania umowy.

Ponadto telewizja Jambox kontynuuje swoją świąteczną tradycję. Od 1 do 24 grudnia abonenci będą mogli otwierać okna kanałów niczym czekoladki oraz zamawiać pakiety tematyczne w promocyjnych cenach. Każdy kanał będzie otwarty 24 godziny, ale o tym, który w jakim dniu, abonenci będą się dowiadywali na bieżąco - jak w klasycznym, słodkim kalendarzu adwentowym. W tym roku w kalendarzu pojawią się również dodatkowe niespodzianki. W poszczególnych dniach będzie można zamówić pakiety tematyczne (Więcej Muzyki, Więcej Bajek, itp.) za złotówkę.

Tematyczne pakiety telewizji Jambox objęte promocją Black Week w Jambox oraz Kalendarz adwentowy Jambox to jeszcze więcej seriali, filmów, sportu, bajek, świetnej muzyki i historii na wyciągnięcie ręki. Oferta stanowi uzupełnienie podstawowych pakietów telewizyjnych Wielotematycznych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

79 zł Więcej...
reklama