reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sylwester z TVN na placu Bankowym w Warszawie

dodano: 2019-11-26 13:54
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Discovery Polska

sylwester Nowy Rok szampan toast 31 grudnia plac Bankowy w Warszawie wybrzmi polskimi i światowymi hitami z ostatnich dekad. - Szampański klimat, zabawa do białego rana w towarzystwie najlepszych artystów polskiej estrady czekają na mieszkańców stolicy oraz widzów TVN - zachęca nadawca.

Sylwester TVN plac Bankowy Warszawa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tegoroczna impreza, podobnie jak w ubiegłym roku, odbędzie się w samym sercu stolicy – na placu Bankowym. Organizatorzy przygotowują pięciogodzinne futurystyczne widowisko, podczas którego widzowie usłyszą największe światowe i polskie przeboje ostatnich lat w wykonaniu czołowych gwiazd naszej sceny muzycznej.
 

– 31 grudnia Warszawa ponownie stanie się stolicą sylwestra. Będzie tanecznie, kolorowo i spektakularnie. Zadbamy o to, żeby cały plac Bankowy tętnił życiem i zachęcał do zabawy. Goście pod sceną nie tylko będą bliżej gwiazd, ale też w samym centrum wydarzeń. Z kolei futurystyczna scena i najnowocześniejsze efekty oraz technologie zapewnią niezapomniane wrażenia widzom przed telewizorami – zdradza reżyser widowiska, Maciej Sobociński.

Na sylwestrowej scenie pojawią się także znane grupy taneczne. Organizatorzy przygotowali również szereg konkursów z cennymi nagrodami, w których udział mogą wziąć zarówno osoby zgromadzone w miasteczku sylwestrowym na placu Bankowym, jak i widzowie.

Więcej szczegółów dotyczących sylwestrowej imprezy już za tydzień.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...
reklama