reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rodzinne święta Bożego Narodzenia w Romance TV

dodano: 2019-11-27 02:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: Romance TV Betriebs GMBH

Romance TV W grudniu br., w czasie świąt Bożego Narodzenia, kanał Romance TV poleca swoim widzom takie filmy jak „Piosenka dla Mii“, „Statek marzeń - Japonia”, „Rosamunde Pilcher: Zimowe słońce” i „Rosamunde Pilcher: Czar miłości” .

Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Boże Narodzenie to czas pełen radości i miłości. Czekamy na niego przez cały rok, by spotkać się z najbliższymi przy świątecznym stole i  razem spędzić wyjątkowe chwile. Szczególnie wtedy zależy nam by zadbać o ciepłą, rodzinną atmosferę. Jak zapowiada nadawca, aby tegoroczne święta upłynęły w doskonałym nastroju, kanał Romance TV przygotował specjalny repertuar, pełen wzruszających premier telewizyjnych. W Wigilię wyemituje szczególny film - „Piosenka dla Mii“, opowiadający poruszającą historię młodego muzyka, który po wypadku zaczyna na nowo odkrywać otaczający go świat. Następnie widzowie udadza się w niesamowitą i pełną przygód podróż statkiem marzeń do Japonii, Kraju Kwitnącej Wiśni. W pierwszy i drugi dzień Bożego Narodzenia w cudowny, świąteczny klimat wprowadzą widzów adaptacje powieści Rosamunde Pilcher - „Zimowe słońce” i „Czar miłości”, w których zakochani walczą o spełnienie swoich marzeń (więcej tutaj).

Składanie sobie życzeń, wręczanie prezentów oraz kolacja w gronie najbliższych osób podczas wigilijnego wieczoru skłania do refleksji nad tym, jak ważne jest dzielenie się dobrem z drugim człowiekiem. Dlatego stacja Romance TV specjalnie na tę okazję przygotowała premierę filmu „Piosenka dla Mii“, opowieść o młodym i zdolnym muzyku, Sebastianie, który wiedzie szczęśliwe życie. Jego kariera wokalna zostaje nagle przerwana przez tragiczny wypadek, w wyniku którego chłopak traci wzrok. Nagle staje się osobą niepełnosprawną, nie będącą w stanie poradzić sobie samodzielnie z codziennymi obowiązkami. Wtedy nieoczekiwanie u boku mężczyzny pojawia się opiekunka Mia... Premiera filmu odbędzie się we wtorek, 24 grudnia br. (Wigilia) o godzinie 20:00.

Po wigilijnej kolacji, o godzinie 21:55, Romance TV zaprasza widzów w rejs do magicznej Japonii („Statek marzeń - Japonia”). Na pokładzie statku poznamy małżeństwo Fährmannów oraz ich dziewięcioletniego syna Paula. Główna bohaterka, Saskia Fährmann, pracująca w wydawnictwie literackim, spotyka podczas podróży znanego i pożądanego autora bestsellerów, Hendrika Claasena. Czy zapracowana na co dzień kobieta poświęci swój wolny czas rodzinie, czy może wykorzysta go na realizację kolejnych zawodowych celów? Jak zapewnia nadawca, to wyjątkowa historia, pełna przygód i przypadkowych zdarzeń to doskonała propozycja dla wielbicieli romantycznych historii i egzotycznych podróży (więcej tutaj)

W pierwszy i drugi dzień Bożego Narodzenia Romance TV pokaże premierowo ekranizacje powieści pisarki Rosamunde Pilcher. W świąteczną środę (25 grudnia br.) stacja wyemituje dwie nowe części filmu pod tytułem „Zimowe słońce”. Produkcja przedstawia miłosne perypetie bohaterów na tle ich trudnych sytuacji życiowych. Jedną z postaci jest Elfrida Phibbs, która po śmierci ukochanego próbuje zacząć wszystko od nowa i przeprowadza się do malowniczej miejscowości Dibton, gdzie poznaje rodzinę Blundell. Kiedy dochodzi do tragedii i ginie żona Oscara Blundella oraz jego ukochana córka Francesca, Elfrida wspierając przyjaciela w nieszczęściu, wyjeżdża z nim na Święta Bożego Narodzenia do szkockiej wioski Creagan. Dziwne zrządzenie losu powoduje, że w wynajętym przez nich domku spotyka się zupełnie przypadkowa grupa ludzi, mających odmienne poglądy i przyzwyczajenia. Do czego doprowadzi wspólne życie pod jednym dachem różnych od siebie pod wieloma względami osób? Premiera filmu odbędzie w środę, 25 grudnia (Boże Narodzenie) - część. 1. o godzinie 20:00 i część 2. o godzinie 21:50.

Kolejna adaptacja autorki bestsellerów Rosamunde Pilcher w świątecznym repertuarze to film zatytułowany „Czar miłości“, opowiadający historię pary menedżerów hotelowych, Carrie i Sama. Ich małżeństwo, które na pozór wygląda na zgodne i pełne harmonii, w rzeczywistości jest bardzo burzliwe. Kiedy kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży, podejmuje walkę zarówno o małżeństwo, jak i pracę oraz swoje dziecko. Premierę filmu stacja Romance TV zaplanowała na czwartek, 26 grudnia br. (drugi dzień świąt Bożego Narodzenia) - część 1. o godzinie 20:50, część 2. o godzinie 21:50.
 
Honor Blackman i Jacqueline Bisset w filmie „Rosamunde Pilcher: Czar miłości”, foto: Alan Peebles
Honor Blackman i Jacqueline Bisset w filmie „Rosamunde Pilcher: Czar miłości”, foto: Alan Peebles


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

79 zł Więcej...
reklama