reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Dawid Woskanian wygrał „Top model” 8

dodano: 2019-11-27 03:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery/satkurier.pl

TVN „Top model” W poniedziałek, 25 listopada br. w TVN i ITVN (TVN International) wyemitowany został premierowo trzynasty odcinek ósmego sezonu programu „Top model”. Był to finał tej edycji, w którym o wygraną zawalczyli Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz, Stanisław Obolewicz i Dawid Woskanian. Program poprowadzili Magdalena Mołek i Michał Piróg. Rywalizację wygrał Dawid Woskanian, który ma 20 lat, pochodzi z Bielska-Białej, a aktualnie mieszka w miejscowości Kozy.

TVN „Top model”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W finałowym odcinku ósmego sezonu programu „Top model” o wygraną rywalizowali: Sandra Dorsz, Olga Kleczkowska, Stanisław Obolewicz i Dawid Woskanian. Finał na żywo prowadzili Magdalena Mołek i Michał Piróg. Jurorzy: Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Katarzyna Struss, oceniali zdjęcia z trzech sesji, w których udział wzięli finaliści „Top model”. Wszyscy uczestnicy show wzięli w pokazach mody. Joanna Krupa wspierała ich ze Stanów Zjednoczonych Ameryki. Podczas programu połączyła się z jego prowadzącymi (więcej tutaj).

Dawid Woskanian został zwycięzcą 8. sezonu programu „Top model”. Jego zdjęcie ukaże się na okładce magazynu „Glamour”. Wygrał 100 tysięcy złotych i kontrakt z agencją Model Plus. W finale rywalizowali także: Sandra Dorsz, Olga Kleczkowska i Stanisław Obolewicz.

Dawid Woskanian ma 20 lat, pochodzi z Bielska-Białej, aktualnie mieszka w miejscowości Kozy. Od dzieciństwa choruje na zespół Tourette’a. Do programu zgłosił się ponieważ interesuje się modelingiem. Uważa, że program daje duże możliwości pracowania w tym zawodzie. W dzieciństwie bardzo aktywnie grał w piłkę nożną w lokalnej drużynie, aktualnie od 3 lat trenuje street workout. Jego największym marzeniem jest zostanie zawodowym modelem, który będzie aktywnie pracował.

W odcinku finałowym 8. sezonu jurorzy oceniali zdjęcia z trzech sesji zdjęciowych. Sesja okładkowa do magazynu „Glamour” odbyła się na Kubie. Autorem zdjęć jest Marcin Klaban. Finaliści wzięli także udział w sesji z samochodami Peugeot 208. Pozowali w futurystycznych stylizacjach. Zdjęcia wykonał Jacek Bonecki. Sesja dla marki Apart odbyła się w stadninie koni. Uczestników fotografował Łukasz Pęcak.

W finale ósmego sezonu programu „Top model” uczestnicy wzięli udział w czterech pokazach: Mariusza Przybylskiego, MMC Studio - Ilony Majer i Rafała Michalaka, RAD - Macieja Jóźwickiego i Juliusza Rusinaoraz. Na scenie wystąpili: Rosalie, Krzysztof Zalewski oraz duet Piotr Rogucki i Jakub Karaś.
 
Dawid Woskanian w programie „Top model”, foto: TVN Discovery
Dawid Woskanian w programie „Top model”, foto: TVN Discovery


„Top model” - sezon 8., emisja w TVN i ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...