reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Hell on Wheels” 5 i filmy w grudniu w SundanceTV

dodano: 2019-11-28 12:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Sundance TV W grudniu br. kanał SundanceTV poleca swoim widzom takie seriale jak „On the Spot: Children of the Enemy”, „Hell on Wheels” (sezon 5.) i „Mad Men” (sezon 7.), a w ramach cyklu „Szalony grudzień” takie filmy jak „Sztuka robienia kawałów”, „Dealin' with Idiots”, „Nic prostszego” i „Ilustrowany lekarz rodzinny”.

Sundance TV SundanceTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień 2019 roku w ofercie kanału SundanceTV:

„On the Spot: Children of the Enemy”
emisja: w niedziele o 21:00

Seria dokumentalna opowiadająca o ludziach, którzy urodzili się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie. Jako dzieci doświadczyli najczarniejszych momentów historii XX wieku: II wojny światowej, wojny w Wietnamie, oblężenia Sarajewa, uwięzienia w komunistycznych obozach pracy, obozie koncentracyjnym w Korei Północnej czy niesławnym więzieniu Czerwonych Khmerów. Jak udało im się przeżyć? I jak, w dorosłym już życiu, radzą sobie ze strasznymi doświadczeniami z przeszłości? Jak mogą wykorzystać ten cud przetrwania? Akcja tej skupionej na bohaterach serii rozgrywa się w teraźniejszości, ale ściśle wiąże się z historią: analizujemy jak okoliczności narodzin wpływają na nasze życie, czy traumy mogą być dziedziczone i jakie strategie różne osoby stosują, żeby przepracować doświadczenia z przeszłości (więcej tutaj i tutaj).

„Hell on Wheels” 5
emisja: we wtorki o 22:00

W sezonie 5. Cullen Bohannon (Anson Mount) znajduje się w górskiej miejscowości Truckee w Kalifornii, gdzie mieści się siedziba Central Pacific Railroad. To surowe miasto kolejowe roi się od tysięcy chińskich pracowników, mówiących innym językiem, różniących się kulturą i tradycją. Cullen zmaga się nie tylko z wyzwaniami związanymi z koordynowaniem swojej nowej siły roboczej, ale także z drążeniem tunelu przez góry Sierra Nevada, czasami osiągając tylko kilka centymetrów dziennie w wyścigu, aby ukończyć Pierwszą Kolej Transkontynentalną (więcej tutaj).

„Mad Men” 7
emisja: w czwartki o 22:00

Serial „Mad Men” to oryginalna seria AMC autorstwa scenarzysty i producenta wykonawczego Matthew Weinera (twórcy „Rodziny Soprano”). Akcja rozgrywa się w latach 60. ubiegłego wieku w Nowym Jorku w czasach potężnego i efektownego Złotego Wieku reklamy, gdzie każdy coś sprzedaje i nic nie jest tym, czym się wydaje (więcej tutaj).

„Szalony grudzień”:
„Sztuka robienia kawałów”
emisja: w piątek, 6 grudnia br. o 22:00

Dokument zabiera widzów na przejażdżkę śledząc ewolucję nowojorskiego artysty Joeya Skaggsa - zaciętego zwolennika niezależnego myślenia i wczesnego krytyka nieodpowiedzialnej działalności mediów. Przez dekady Skaggs wykorzystywał starannie spreparowane komunikaty, aby oszukać dziennikarzy i opublikować oburzające historie, które gdy okazywały się być fałszywymi, wywoływały głośne komentarze opinii publicznej. Twórczość Skaggsa wydaje się być dziś bardziej aktualna niż kiedykolwiek wcześniej.

„Szalony grudzień”:
„Dealin' with Idiots”
emisja: w piątek, 13 grudnia br. o 22:00

W obliczu absurdalnej rywalizacji panującej w szeregach młodzieżowej drużyny baseballowej syna, Max Morris, znany komik, postanawia lepiej poznać barwne postaci rodziców i trenerów drużyny, próbując znaleźć inspirację dla swojego kolejnego filmu.

„Szalony grudzień”:
„Nic prostszego”
emisja: w piątek, 20 grudnia br. o 22:00

Obraz „Nic prostszego” opowiada absurdalną historię rozgrywającą się w fikcyjnym mieście położonym w północno-wschodnich Chinach, w którym przestępczość jest nową normą. Oszust przywozi z odległego, ponurego i zakopanego pod śniegiem miasta magiczne mydło używane do obezwładniania nieświadomych, aby móc ich okraść z pieniędzy i kosztowności. Natomiast pewien mężczyzna poprzez swoją religię i spotkania z ludźmi ma zamiar zjednoczyć się z matką. Tymczasem dwóch policjantów wyrusza, aby rozwiązać sprawę nie posiadając żadnych wskazówek. 

„Szalony grudzień”:
„Ilustrowany lekarz rodzinny”
emisja: w piątek, 27 grudnia br. o 22:00

Gary Kelp próbuje poradzić sobie ze śmiercią ojca. Nowy projekt w pracy nie pomaga mu w dobrym samopoczuciu - musi streścić przewodnik medyczny zatytułowany „Ilustrowany lekarz rodzinny". Tymczasem Gary bardzo powoli zaczyna odczuwać wszystkie objawy chorób, o których czyta. Jego dziewczyna, Jennifer, nie dość, że jest nieszczęśliwa w ich związku, to w dodatku nie ma zamiaru mu pomagać. Najlepszy przyjaciel Gary’ego nagle znika, a na dodatek pewien nieznajomy mężczyzna nie chce zostawić go w spokoju...
 
Jami Gertz, Richard Kind i Kerri Kenney w filmie „Dealin' with Idiots”, foto: AMC Networks International
Jami Gertz, Richard Kind i Kerri Kenney w filmie „Dealin' with Idiots”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 9-10/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2020

10 zł Więcej...
reklama