reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

24. „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek” w Polsacie

dodano: 2019-11-28 14:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek” 24. „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek” - w niedzielę, 1 grudnia br. o godz. 20:00 telewizja Polsat pokaże koncert finałowy tego kabaretonu. Na scenie swoje najnowsze skecze zaprezentują laureaci konkursu o nagrody Złotego Koryta (Kabaret DNO, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf i Łukasz Żak z Kabaretu Kałasznikof, Przemysław Lieske „Pan Li”, Trzecia Strona Medalu), Kabaret Młodych Panów, Mikołaj Cieślak, Michał Czernecki oraz Kabaret Paranienormalni. Gospodarzami tego wieczoru będą Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk.

Polsat „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Ryjek” to festiwal premier kabaretowych z ponad dwudziestoletnią tradycją. Siłą festiwalu jest jego niepowtarzalna formuła i klimat, który udziela się kabaretom oraz widzom. „Rybnicka jesień kabaretowa” stawia na nowości - w konkursie głównym zgłoszone kabarety rywalizują ze sobą w podanych przez organizatorów kategoriach, tworząc do nich premierowe, nigdy wcześniej nieprezentowane skecze. „Ryjek” jest więc festiwalem ryzyka i eksperymentu - znane i rozpoznawalne grupy kabaretowe mierzą się z nowicjuszami (więcej tutaj).
 
„Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek”: Jedną z gwiazd będzie Olga Łasak z Kabaretu Czesuaf, foto: Arkadiusz Klimczak/Youngstudio
„Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek”: Jedną z gwiazd będzie Olga Łasak z Kabaretu Czesuaf, foto: Arkadiusz Klimczak/Youngstudio


24. „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek” - emisja w niedzielę, 1 grudnia 2019 roku o godz. 20:00 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...
reklama