reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmy na Boże Narodzenie w grudniu w Lifetime

dodano: 2019-11-28 17:23 | aktualizacja: 2019-11-28 22:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Lifetime od 14.09.2017 W grudniu br. kanał Lifetime poleca swoim widzom, w ramach cyklu „Świąteczne kino Lifetime”, takie filmy jak „Święta w wielkim mieście”, „Książę na Gwiazdkę”, „Rodzina pod choinkę” i „Święta na słodko”.

Lifetime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Lifetime przez cały grudzień br. królować będą święta Bożego Narodzenia.

W gwiazdkowy nastrój wprawić ma widzów cykl świątecznych filmów w każdy poniedziałkowy wieczór. W jego ramach zostaną pokazane takie produkcje jak „Święta w wielkim mieście”, „Książę na Gwiazdkę”, „Rodzina pod choinkę” i „Święta na słodko”. - Teraz wystarczy zaparzyć zimową herbatę, otulić się miękkim kocykiem i oddać się świątecznej atmosferze. Ho, ho, ho! - zachęca nadawca (więcej tutaj i tutaj).

Grudzień 2019 roku w ofercie kanału Lifetime:

„Świąteczne kino Lifetime”:
emisja: w poniedziałki (od 2 grudnia br.) o 22:00
W tym roku święta Bożego Narodzenia przyjdą wcześniej. Od poniedziałku, 2 grudnia br. telewizja Lifetime zaprasza na seanse gwiazdkowych filmów z hollywoodzką obsadą. - W każdy poniedziałek o 22:00 zapraszamy do wspólnego przeżywania chwil, na które czekamy cały rok - pełnych refleksji, miłości i rodzinnego ciepła - zachęca nadawca (więcej tutaj).

„Świąteczne kino Lifetime”:
„Święta w wielkim mieście” („Christmas in the City”)
emisja: w poniedziałek, 2 grudnia br. o 22:00

Mieszkająca na prowincji Wendy dostaje ofertę pracy w dziale zabawek dużego domu towarowego. Skuszona tą propozycją kobieta decyduje się na zamknięcie rodzinnego interesu i wraz z 6-letnią córką przeprowadza się do dużego miasta. Początkowy entuzjazm Wendy gaśnie, gdy w okresie przedświątecznym nowa konsultantka, Teanna, postanawia zastąpić świętego Mikołaja muskularnym modelem reklamującym bieliznę. Kiedy Wendy dostrzega, że i jej córkę, Grace, omija magia świąt Bożego Narodzenia, wie, że musi działać, zanim będzie za późno. Występują: Ashley Williams, Ashanti, Shanola Hampton, Jon Prescott, Michael Durrell, Kylie Price, David Ralphe, Josh Crotty i Beverly Leech.

„Świąteczne kino Lifetime”:
„Książę na Gwiazdkę” („My Christmas Prince”)
emisja: w poniedziałek, 9 grudnia br. o 22:00

Samantha, nauczycielka z Nowego Jorku, Boże Narodzenie co roku spędza w rodzinnym Maple Falls, w stanie Wyoming. Jest zachwycona, że tym razem w wyprawie do domu będzie jej towarzyszył chłopak Alex, europejski dyplomata pochodzący z maleńkiej Madelvii. Z czasem okazuje się, że Alex jest w swoim kraju księciem i głównym pretendentem do tronu. Samantha musi zdecydować czy jej uczucie jest na tyle silne, by porzucić marzenia o upragnionej pracy i oddać się życiu w blasku fleszy u boku ukochanego. Czy dla dziewczyny z prowincji taka zmiana nie jest zbyt dużym poświęceniem? Występują Alexis Knapp, Callum Alexander, Parker Stevenson, Pamela Sue Martin i Bradley Benedict.

„Świąteczne kino Lifetime”:
„Rodzina pod choinkę” („Christmas Reservations”)
emisja: w poniedziałek 16 grudnia br. o 22:00

Film jest jednym z elementów corocznego cyklu stacji Lifetime. W rolach głównych zobaczymy Melissę Joan Hart, znaną z serialu „Sabrina, nastoletnia czarownica” (więcej tutaj, tutaj i tutaj), i Ricardo Chavirę, Teda McGinleya, Michaela Grossa oraz Markie Post. Akcja rozgrywa się w rodzinnym pensjonacie Treeline Ski, gdzie Holly (w tej roli Hart) zajmuje się organizowaniem imprez dla gości. Niespodziewanie w hotelu zjawia się jej dawna miłość, obecnie owdowiały ojciec dwójki dzieci (Chavira), i Holly musi zrewidować swoje poglądy na temat życia i miłości.

„Świąteczne kino Lifetime”:
„Święta na słodko” („A Christmas in Tennessee”)
emisja: w poniedziałek 23 grudnia br. o 22:00

Allison Bennet (Rachel Boston) wraz z córką Olivią i matką Marthą (Patricia Richardson) prowadzi piekarnię w małym górskim miasteczku White Pines, w stanie Tennessee. Kiedy w mieście pojawia się Matthew (Andrew Walker), deweloper planujący wykupienie terenów pod budowę ośrodka narciarskiego, Allison i lokalna społeczność muszą połączyć siły, by zapobiec jego działaniom. Wydaje się, że ich wysiłki spełzną na niczym. Tymczasem niespodziewana wizyta gościa, który ma słabość do słodkich przekąsek, może się okazać kluczem do rozwiązania wszystkich problemów. W obsadzie między innymi Caroline Rhea.
 
Melissa Joan Hart i Ricardo Chavira w filmie „Rodzina pod choinkę”, foto: A+E Networks
Melissa Joan Hart i Ricardo Chavira w filmie „Rodzina pod choinkę”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...