reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Serwis wideo Megogo w ofercie sieci Play

dodano: 2019-11-28 17:32 | aktualizacja: 2019-11-29 10:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: P4

Megogo Jak poinformował operator, niedawno do oferty sieci Play (P4) wprowadzony został ukraiński serwis wideo (VOD/OTT) Megogo. Udostępniono go klientom korzystającym z abonamentu jak i z ofert na kartę. - Dzięki temu każdy Ukrainiec korzystający z usług Play może się poczuć choć trochę jak w domu - czytamy w komunikacie.

Megogo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Megogo oferuje kolekcję ponad 6000 filmów, seriali oraz bajek dla dzieci. Pozwala oglądać programy telewizyjne „na żywo”, wybierając spośród 60 kanałów w jakości Full HD, 4K a nawet z HDR (więcej tutaj). To wszystko w ramach jednej subskrypcji, z której korzystać można na 5 urządzeniach jednocześnie.

Posiadając telefon w Play można aktywować serwis i doliczyć opłatę do rachunku za abonament lub opłacić ją ze środków na koncie w ofercie na kartę. Usługa jest dostępna w dwóch wariantach do wyboru: 3,99 zł tygodniowo lub 11,99 zł miesięcznie. Pierwsze 7 dni korzystania z serwisu jest bezpłatne. Pierwsza opłata zostanie naliczona ósmego dnia od aktywacji. Subskrypcję można wyłączyć w każdym momencie.

Aktywacja, jak zapewnia operator, jest bardzo prosta - wystarczy przejść proces aktywacji na stronie usługi - wpisać swój numer telefonu w Play i potwierdzić kodem PIN otrzymanym w SMS-ie i zaakceptować regulamin. Loginem jest numer telefonu w Play a hasło do serwisu należy ustalić przy pierwszym logowaniu. Aby rozpocząć oglądanie wystarczy pobrać aplikację ze Sklepu Google Play/App Store lub zalogować się na przeglądarce lub Smart TV (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo X20

Mini PC odtwarzacz sieciowy z Android 6.0 (bez sklepu play)...

2 150 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama