reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Serwis wideo Megogo w ofercie sieci Play

dodano: 2019-11-28 17:32 | aktualizacja: 2019-11-29 10:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: P4

Megogo Jak poinformował operator, niedawno do oferty sieci Play (P4) wprowadzony został ukraiński serwis wideo (VOD/OTT) Megogo. Udostępniono go klientom korzystającym z abonamentu jak i z ofert na kartę. - Dzięki temu każdy Ukrainiec korzystający z usług Play może się poczuć choć trochę jak w domu - czytamy w komunikacie.

Megogo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Megogo oferuje kolekcję ponad 6000 filmów, seriali oraz bajek dla dzieci. Pozwala oglądać programy telewizyjne „na żywo”, wybierając spośród 60 kanałów w jakości Full HD, 4K a nawet z HDR (więcej tutaj). To wszystko w ramach jednej subskrypcji, z której korzystać można na 5 urządzeniach jednocześnie.

Posiadając telefon w Play można aktywować serwis i doliczyć opłatę do rachunku za abonament lub opłacić ją ze środków na koncie w ofercie na kartę. Usługa jest dostępna w dwóch wariantach do wyboru: 3,99 zł tygodniowo lub 11,99 zł miesięcznie. Pierwsze 7 dni korzystania z serwisu jest bezpłatne. Pierwsza opłata zostanie naliczona ósmego dnia od aktywacji. Subskrypcję można wyłączyć w każdym momencie.

Aktywacja, jak zapewnia operator, jest bardzo prosta - wystarczy przejść proces aktywacji na stronie usługi - wpisać swój numer telefonu w Play i potwierdzić kodem PIN otrzymanym w SMS-ie i zaakceptować regulamin. Loginem jest numer telefonu w Play a hasło do serwisu należy ustalić przy pierwszym logowaniu. Aby rozpocząć oglądanie wystarczy pobrać aplikację ze Sklepu Google Play/App Store lub zalogować się na przeglądarce lub Smart TV (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...