reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-06 - 2020-08-07 - 2020-08-08

Sport w polskiej TV 30.11.2019

dodano: 2019-11-28 12:23 | aktualizacja: 2019-11-30 14:33
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Acer Predator XB1 Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Legia Warszawa – Korona Kielce. Transmisja live z Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

13:00 Piłka nożna: La Liga:
Deportivo Alaves – Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Herta Berlin – Borussia Dortmund
Komentarz: Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:00 Piłka nożna: La Liga:
Deportivo Alaves – Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Korona Kielce
Komentarz: Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Sport

14:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
PGE Vive Kielce – Mieszków Brześć
Komentarz: Robert Skrzyński, Iwona Niedźwiedź

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Korona Kielce
Komentarz: Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Brighton&Hove Albion
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka 

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC – Watford FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Valencia CF – Villarreal CF
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Sacramento Kings – Denver Nuggets
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Szymon Szewczyk
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Arka Gdynia – Pogoń Szczecin
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Korona Kielce
Komentarz: Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Now

16:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Sociedad – SD Eibar
Komentarz: Michał Kornacki, Leszek Orłowski
 
Eleven Sports 1

11:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi: 
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

14:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi: 
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Serie A: 
ACF Fiorentina – US Lecce
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli – Hannover 96
Komentarz: Marcin Pawłowski, Tomasz Urban

15:00 Piłka nożna: Serie A: 
Brescia Calcio – Atalanta Bergamo
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A: 
Genoa CFC – Torino FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 3

16:00 Piłka nożna: Championship: 
Derby County – Queens Park Rangers
Komentarz: Michał Mitrut

18:30 Piłka nożna: La Liga: 
RCD Mallorca – Real Betis
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli – Hannover 96
Komentarz: Marcin Pawłowski, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Paderborn 07 – RB Lipsk
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:30 Piłka nożna: FA Cup: 
Eastleigh FC – Crewe Alexandra
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A: 
ACF Fiorentina – US Lecce
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

08:20 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka:
Zawody

09:35 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet

11:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn

13:10 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Pojedyncza sztafeta mieszana

14:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka:
Zawody

15:00 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Sztafeta mieszana

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs indywidualny

18:50 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Killington:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

20:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lake Louise:
Zjazd mężczyzn
 
Eurosport 2

11:00 Kolarstwo torowe: Puchar Świata, Hongkong:
Dzień 2

14:40 Snooker: UK Championship:
Dzień 5

17:30 Snooker: UK Championship:
Dzień 5

18:35 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Lake Placid:
Zawody

19:45 Snooker: UK Championship:
Dzień 5
 
nSport+

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Arka Gdynia – Pogoń Szczecin
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
THW Kiel – Montpellier HB
Komentarz: Szymon Ratajczak, Tomasz Rosiński
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
PGE FKS Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Trefl Sopot – Polski Cukier Toruń

20:00 Boks: Gala, Raszyn: 
Robert Talarek – Alex Strecki
 
Polsat Sport Extra

06:00 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Biegi ćwierćfinałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m

06:45 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 1500 m

07:20 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m

07:55 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 1500 m

08:35 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m

09:10 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Sztafeta mieszana

09:40 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Bieg półfinałowy sztafet kobiet

09:55 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Bieg półfinałowy sztafet mężczyzn

13:10 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Pojedyncza sztafeta mieszana

15:00 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Sztafeta mieszana

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – GKS Katowice

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Cuprum Lubin
 
Polsat Sport Fight

20:00 Boks: Gala, Monte Carlo: 
Alexander Besputin – Radzhab Butaev
 
Polsat Sport News

15:45 Formuła 2: Grand Prix Abu Zabi:
Wyścig 1

16:55 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FK Pribram – AC Sparta Praga
 
Sportklub

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Teksüt Bandirma BK – Bahçeşehir Koleji

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Darüşşafaka Tekfen – Tofaş

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol – Türk Telekom

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
MoraBanc Andorra – Kirolbet Baskonia
 
TVP 1

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs indywidualny

23:35 Boks: Gala, Zakopane: 
Krzysztof Włodarczyk – Taylor Mabika
TVP Sport

09:40 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet

14:30 Jeździectwo: Cavaliada Tour, Poznań:
Zawody

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020:
Losowanie fazy grupowej

20:15 Boks: Gala, Zakopane: 
Krzysztof Włodarczyk – Taylor Mabika

01:10 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Tampa Bay Lightning – Carolina Hurricanes


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...
reklama