Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Legia Warszawa – Korona Kielce. Transmisja live z Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVP i Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
13:00 Piłka nożna: La Liga: Deportivo Alaves – Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Herta Berlin – Borussia Dortmund
Komentarz: Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ 4K Ultra HD
13:00 Piłka nożna: La Liga: Deportivo Alaves – Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Korona Kielce
Komentarz: Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn CANAL+ Sport
14:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: PGE Vive Kielce – Mieszków Brześć
Komentarz: Robert Skrzyński, Iwona Niedźwiedź
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Korona Kielce
Komentarz: Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: Newcastle United – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki
16:00 Piłka nożna: Premier League: Liverpool FC – Brighton&Hove Albion
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka
18:30 Piłka nożna: Premier League: Southampton FC – Watford FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
21:00 Piłka nożna: La Liga: Valencia CF – Villarreal CF
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała
23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Sacramento Kings – Denver Nuggets
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Szymon Szewczyk CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Arka Gdynia – Pogoń Szczecin
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Korona Kielce
Komentarz: Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn CANAL+ Now
16:00 Piłka nożna: La Liga: Real Sociedad – SD Eibar
Komentarz: Michał Kornacki, Leszek Orłowski Eleven Sports 1
11:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi: 3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
14:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi: Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
20:45 Piłka nożna: Serie A: ACF Fiorentina – US Lecce
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 2
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: FC St. Pauli – Hannover 96
Komentarz: Marcin Pawłowski, Tomasz Urban
15:00 Piłka nożna: Serie A: Brescia Calcio – Atalanta Bergamo
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk
18:00 Piłka nożna: Serie A: Genoa CFC – Torino FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eleven Sports 3
16:00 Piłka nożna: Championship: Derby County – Queens Park Rangers
Komentarz: Michał Mitrut
18:30 Piłka nożna: La Liga: RCD Mallorca – Real Betis
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eleven Sports 4
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: FC St. Pauli – Hannover 96
Komentarz: Marcin Pawłowski, Tomasz Urban
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: SC Paderborn 07 – RB Lipsk
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
18:30 Piłka nożna: FA Cup: Eastleigh FC – Crewe Alexandra
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
20:45 Piłka nożna: Serie A: ACF Fiorentina – US Lecce
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eurosport 1
08:20 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka: Zawody
09:35 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka: Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
11:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka: Bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn
13:10 Biatlon: Puchar Świata, Östersund: Pojedyncza sztafeta mieszana
14:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka: Zawody
15:00 Biatlon: Puchar Świata, Östersund: Sztafeta mieszana
16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka: Konkurs indywidualny
18:50 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Killington: 2. przejazd slalomu giganta kobiet
20:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lake Louise: Zjazd mężczyzn Eurosport 2
11:00 Kolarstwo torowe: Puchar Świata, Hongkong: Dzień 2
14:40 Snooker: UK Championship: Dzień 5
17:30 Snooker: UK Championship: Dzień 5
18:35 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Lake Placid: Zawody
19:45 Snooker: UK Championship: Dzień 5 nSport+
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Arka Gdynia – Pogoń Szczecin
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
17:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: THW Kiel – Montpellier HB
Komentarz: Szymon Ratajczak, Tomasz Rosiński Polsat Sport
12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: PGE FKS Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała
20:00 Boks: Gala, Raszyn: Robert Talarek – Alex Strecki Polsat Sport Extra
06:00 Short track: Puchar Świata, Nagoi: Biegi ćwierćfinałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m
06:45 Short track: Puchar Świata, Nagoi: Biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 1500 m
07:20 Short track: Puchar Świata, Nagoi: Biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m
07:55 Short track: Puchar Świata, Nagoi: Biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 1500 m
08:35 Short track: Puchar Świata, Nagoi: Biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m
09:10 Short track: Puchar Świata, Nagoi: Sztafeta mieszana
09:40 Short track: Puchar Świata, Nagoi: Bieg półfinałowy sztafet kobiet
09:55 Short track: Puchar Świata, Nagoi: Bieg półfinałowy sztafet mężczyzn
13:10 Biatlon: Puchar Świata, Östersund: Pojedyncza sztafeta mieszana
15:00 Biatlon: Puchar Świata, Östersund: Sztafeta mieszana
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: MKS Ślepsk Malow Suwałki – Cuprum Lubin Polsat Sport Fight
20:00 Boks: Gala, Monte Carlo: Alexander Besputin – Radzhab Butaev Polsat Sport News
15:45 Formuła 2: Grand Prix Abu Zabi: Wyścig 1
16:55 Piłka nożna: Fortuna Liga: FK Pribram – AC Sparta Praga Sportklub
13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Teksüt Bandirma BK – Bahçeşehir Koleji
15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Darüşşafaka Tekfen – Tofaş
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol – Türk Telekom
20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: MoraBanc Andorra – Kirolbet Baskonia TVP 1
16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka: Konkurs indywidualny
23:35 Boks: Gala, Zakopane: Krzysztof Włodarczyk – Taylor MabikaTVP Sport
09:40 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka: Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
14:30 Jeździectwo: Cavaliada Tour, Poznań: Zawody
18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: Losowanie fazy grupowej
20:15 Boks: Gala, Zakopane: Krzysztof Włodarczyk – Taylor Mabika
01:10 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: Tampa Bay Lightning – Carolina Hurricanes
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.