reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wysokie Obcasy Extra Live” po raz pierwszy online

dodano: 2019-11-29 03:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

„Wysokie Obcasy Extra Live” Dlaczego ukradziony fajansowy kubek z niebieskim paskiem jest dla Mariusza Szczygła źródłem nadziei? Skąd czerpie ją aktorka Maja Ostaszewska? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań padły w poniedziałek, 4 listopada br. w trakcie drugiej edycji „Wysokich Obcasów Extra Live”. Relacje z imprezy - w formie 35-minutowego talk-show po raz pierwszy można obejrzeć online m.in. na wyborcza.pl (Agora).

„Wysokie Obcasy Extra Live”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Wysokie Obcasy Extra Live” to spotkania w formule „talk-show na żywo” - cykl rozmów z gośćmi, m.in. ze świata filmu, sztuki, mody, literatury i nauki. Organizatorem cyklu jest magazyn „Wysokie Obcasy Extra”, jak czytamy w komunikacie, co miesiąc przybliżający swoim czytelnikom tematy, którymi żyje współczesny świat. Redakcja pisze o seksie, miłości, rozwoju osobistym; podejmuje tematy społeczne oraz opisuje historie wyjątkowych kobiet (więcej tutaj). Podczas spotkań „Wysokie Obcasy Extra Live” zespół miesięcznika porusza tematy ze swoich łamów, a bohaterom wywiadów z ostatnich numerów zadaje pytania, które nie zmieściły się w papierowych wydaniach pisma.

W poniedziałek, 4 listopada br. odbyło się drugie spotkanie z cyklu „Wysokie Obcasy Extra Live”. Tematem przewodnim wydarzenia była nadzieja, o której uczestnicy spotkania mogli porozmawiać z aktorką Mają Ostaszewską, psychoterapeutką Ewą Chalimoniuk, przedstawicielem inicjatywy sekretarza generalnego Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) Kamilem Wyszkowskim i tajemniczą felietonistką Iwoną z Lenowa, która po raz pierwszy pokazała swoją twarz. Talk-show poprowadził tegoroczny zdobywca „Nagrody Literackiej Nike” - Mariusz Szczygieł.

Nagranie ostatniego talk-show po raz pierwszy dostępne jest dla szerokiej publiczności - w serwisie wyborcza.pl, na kanale „Wysokich Obcasów” na platformie YouTube oraz na profilu „Wysokich Obcasów” na portalu społecznościowym Facebook.
 
Mariusz Szczygieł w programie „Wysokie Obcasy Extra Live”, foto: Agora
Mariusz Szczygieł w programie „Wysokie Obcasy Extra Live”, foto: Agora
v


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...
reklama