reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-14 - 2020-08-15 - 2020-08-16

Sport w polskiej TV 1.12.2019

dodano: 2019-11-30 09:56 | aktualizacja: 2019-11-30 14:43
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Wisła Kraków – Lechia Gdańsk. Transmisja live z Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

15:00 Piłka nożna: Premier Leauge:
Norwich City – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Lechia Gdańsk
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ 4K Ultra HD

15:00 Piłka nożna: Premier Leauge:
Norwich City – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Lechia Gdańsk
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Przemysław Pełka, Wojciech Jagoda 

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
ŁKS Łódź – Cracovia
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski 

17:30 Piłka nożna: Premier Leauge:
Leicester City – Everton FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Sport 2

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – SC Freiburg
Komentarz: Bartosz Gleń, Maciej Murawski

18:30 Piłka nożna: La Liga:
Getafe FC – Levante UD
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

22:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Lakers – Dallas Maverics
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Szymon Szewczyk
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Przemysław Pełka, Wojciech Jagoda 

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
ŁKS Łódź – Cracovia
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Lechia Gdańsk
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Now

14:30 Piłka nożna: Tipico Bundesliga:
FC Admira Wacker Mödling – FC Red Bull Salzburg
Komentarz: Michał Kornacki, Zakrzewski

17:00 Siatkówka kobiet: Serie A1:
Lardini Filottrano – Golden Tulip Volalto 2.0 Caserta
Komentarz: Edward Durda, Milena Sadurek
 
Eleven Sports 1

12:30 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
Parada kierowców
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

14:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli – Bologna FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Atletico Madryt – FC Barcelona
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC – US Sassuolo
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Parma Calcio 1913 – AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – Werder Brema
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Hellas Verona – AS Roma
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 3

12:00 Piłka nożna: La Liga:
Sevilla FC – CD Leganes
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan – SPAL 2013
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Sandhausen – VfB Stuttgart
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

16:00 Piłka nożna: La Liga:
RCD Espanyol – CA Osasuna
Komentarz: Marcin Pawłowski, Kuba Ostrowski

18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – Werder Brema
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Hellas Verona – AS Roma
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
 
Eurosport 1

09:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka:
Zawody

10:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet

11:20 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn

12:30 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg sprinterski mężczyzn

14:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka:
Zawody

14:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Kwalifikacje

15:45 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg sprinterski kobiet

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs indywidualny

18:55 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Killington:
2. przejazd slalomu kobiet

20:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lake Louise:
Supergigant mężczyzn
 
Eurosport 2

09:30 Tenis stołowy: Puchar Świata, Chengdu:
Zawody

11:30 Kolarstwo torowe: Puchar Świata, Hongkong:
Dzień 3

14:00 Snooker: UK Championship:
Dzień 6

17:30 Snooker: UK Championship:
Dzień 6

19:45 Snooker: UK Championship:
Dzień 6

23:30 Snooker: UK Championship:
Dzień 6
 
nSport+

14:00 Piłka nożna: La Liga:
Athletic Bilbao – Granada FC
Komentarz: Piotr Domagała, Leszek Orłowski

17:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
Paris Saint-Germain Handball – FC Barcelona Lassa
Komentarz: Piotr Karpiński, Tomasz Rosiński

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
SG Flensburg Handewitt – Aalborg Håndbold
Komentarz: Krzysztof Bandych, Michał Matysik
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. liga: 
Radomiak Radom – GKS Bełchatów

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron Virtu CMC Zawiercie – Cerrad Enea Czarni Radom

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
WKS Śląsk Wrocław – Start Lublin

20:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – Asseco Resovia Rzeszów
 
Polsat Sport Extra

06:00 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Biegi ćwierćfinałowe kobiet i mężczyzn na 500 m

06:40 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 1500 m
    
07:15 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 500 m
    
07:45 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 1500 m
    
08:25 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 500 m

09:10 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Biegi finałowe sztafet kobiet i mężczyzn

10:30 Formuła 2: Grand Prix Abu Zabi:
Wyścig 2

12:30 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg sprinterski mężczyzn

15:30 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg sprinterski kobiet

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Vero Volley Monza - Leo Shoes Modena
 
Polsat Sport News

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Twente – AFC Ajax
    
14:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Viktoria Pilzno – Bohemians Praga 1905

16:45 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Itas Trentino – Sir Safety Conad Perugia
 
Sportklub

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Hanballa Bundesliga: 
TVB 1898 Stuttgart – HSG Nordhorn-Lingen

15:30 Koszykówka kobiet: Energa Basket Liga Kobiet: 
Artego Bydgoszcz – CCC Polkowice

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Casedemont Zaragoza – Real Madryt
 
TVP 1

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs indywidualny
 
TVP 2

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Lechia Gdańsk
 
TVP 3

13:00 Piłka nożna - II liga: 
Bytovia Bytów – GKS Katowice
 
TVP Sport

09:15 Biegi narciarskie: Ski Classics, Livigno Prologue:
Bieg na 35 km mężczyzn

10:05 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet

10:45 Biegi narciarskie: Ski Classics, Livigno Prologue:
Bieg na 35 km mężczyzn

14:55 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
Wyścig

20:05 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Świata:
Mecz o 3. miejsce

22:00 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Świata:
Finał


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

619 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+. W najnowszej wersji...

499 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama