reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-12-15 - 2019-12-16 - 2019-12-17

30.11-2.12 Polsat Sport: Fortuna 1. Liga i boks

dodano: 2019-11-30 05:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 30 listopada - 1 grudnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Fortuna: Liga, Fortuna 1. Liga, La Liga Santander, Serie A Tim, Eredivisie, Sky Bet Championship, Emirates FA Cup, Bundesliga, 2. Bundesliga, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, Formuła 1, Formuła 2, gala Babilon Promotion w Raszynie, short track, biathlon, boks oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat Viasat History, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: Fortuna: Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), gala Babilon Promotion w Raszynie (więcej tutaj), short track (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj i tutaj), boks oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

30 listopada (sobota)
6:00 short track, Puchar Świata w Nagoi: biegi ćwierćfinałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m, Polsat Sport Extra

6:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

6:45 short track, Puchar Świata w Nagoi: biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 1500 m, Polsat Sport Extra

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:20 short track, Puchar Świata w Nagoi: biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m, Polsat Sport Extra

7:55 short track, Puchar Świata w Nagoi: biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 1500 m, Polsat Sport Extra

8:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

8:35 short track, Puchar Świata w Nagoi: biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m, Polsat Sport Extra

9:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

9:00 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV

9:10 short track, Puchar Świata w Nagoi: sztafeta mieszana, Polsat Sport Extra

9:40 short track, Puchar Świata w Nagoi: biegi półfinałowe sztafet kobiet, Polsat Sport Extra

9:55 short track, Puchar Świata w Nagoi: biegi półfinałowe sztafet mężczyzn, Polsat Sport Extra

10:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:40 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:55 Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

11:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

12:30 Fortuna 1. Liga: PGE FKS Stal Mielec - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Sport

12:55 2. Bundesliga: FC Sankt Pauli Hamburg - Hannover 96 Hanower, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Marcin Pawłowski i Tomasz Urban

13:00 Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

13:00 (Eurosport 1) i 13:10 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Östersund: pojedyncza sztafeta mieszana, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:30 (Eurosport 1) i 15:00 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Östersund: sztafeta mieszana, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:45 PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:50 „Gladiatorzy: zaginione miasto” - film dokumentalny, Polsat Viasat History

14:55 Serie A Tim: Brescia Calcio - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 2

15:00 Bundesliga: SC Paderborn 07 - RB Lipsk, Eleven Sports 4

15:25 Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim - Fortuna Düsseldorf, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

15:45 Formuła 2, Grand Prix Abu Zabi: 1. wyścig, Polsat Sport News

15:55 Sky Bet Championship: Derby County FC - Queens Park Rangers FC Londyn, Eleven Sports 3

16:55 Fortuna: Liga: FK Pribram Przybram - AC Sparta Praga, Polsat Sport News

17:00 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Torino FC Turyn, Eleven Sports 2

17:30 Energa Basket Liga: Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń, Polsat Sport

17:30 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice, Polsat Sport Extra

17:30 Bundesliga: FC Bayern Monachium - Bayer 04 Leverkusen, Eleven Sports 1

18:25 La Liga Santander: RCD Mallorca Palma de Mallorca - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 3

18:25 Emirates FA Cup, 2. runda: Eastleigh FC - Crewe Alexandra FC, Eleven Sports 4

19:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 gala Babilon Promotion w Raszynie, Super Polsat i Polsat Sport

20:00 gala bokserska w Monte Carlo, Polsat Sport Fight

20:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

20:25 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - US Lecce, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: MKS Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin, Polsat Sport Extra

21:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 30 listopada na 1 grudnia (z soboty na niedzielę)
0:55 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

3:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1 grudnia (niedziela)
6:00 short track, Puchar Świata w Nagoi: biegi ćwierćfinałowe kobiet i mężczyzn na 500 m, Polsat Sport Extra

6:40 short track, Puchar Świata w Nagoi: biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 1500 m, Polsat Sport Extra

7:15 short track, Puchar Świata w Nagoi: biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 500 m, Polsat Sport Extra

7:45 short track, Puchar Świata w Nagoi: biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 1500 m, Polsat Sport Extra

8:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

8:25 short track, Puchar Świata w Nagoi: biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 500 m, Polsat Sport Extra

9:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

9:10 short track, Puchar Świata w Nagoi: biegi finałowe sztafet kobiet i mężczyzn, Polsat Sport Extra

10:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

10:30 Formuła 2, Grand Prix Abu Zabi: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:55 La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - CD Leganes, Eleven Sports 3

12:10 Eredivisie: FC Twente Enschede - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport News

12:15 (Eurosport 1) i 12:30 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Östersund: bieg sprinterski mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

12:25 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 2

12:30 Fortuna 1. Liga: Radomiak Radom - GKS Bełchatów, Polsat Sport

12:30 Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: parada kierowców, Eleven Sports 1

13:00 (Eleven Sports 1) i 14:00 (TVP Sport) Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: wyścig, Eleven Sports 1 i TVP Sport

13:25 2. Bundesliga: SV Sandhausen - VfB Stuttgart, Eleven Sports 4
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula

14:00 Serie A Tim: Inter Mediolan - SPAL 2013 Ferrara, Eleven Sports 3

14:25 Fortuna: Liga: FC Viktoria Pilzno - Bohemians Praga 1905, Polsat Sport News

14:45 PlusLiga: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Parma Calcio - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 2

15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat

15:30 (Polsat Sport Extra) i 15:45 (Eurosport 1) biathlon, Puchar Świata w Östersund: bieg sprinterski kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

15:55 La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 4

16:40 SuperLega: Itas Trentino - Sir Safety Conad Perugia, Polsat Sport News

17:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Best of November” - magazyn, Eleven Sports 2

17:55 Bundesliga: VfL Wolfsburg - Werder Brema, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

17:15 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1

17:30 Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - Start Lublin, Polsat Sport

18:00 SuperLega: Vero Volley Monza - Leo Shoes Modena, Polsat Sport Extra

18:30 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV

19:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

20:00 Eredivisie: FC Emmen - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

20:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

20:00 La Liga Santander: Atletico Madryt - FC Barcelona, Eleven Sports 1

20:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV Extra

20:40 Serie A Tim: Hellas Werona - AS Roma Rzym, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:55 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

21:50 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

22:10 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle, Polsat Sport News

22:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 1 na 2 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

3:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD X3 4K

Najnowszy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K z głowicami...

750 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

'SAT Kurier abonament 2020' + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2020 + książka tematyczna ...

109 zł Więcej...
reklama