reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec kanału DIGI Sport 5

dodano: 2019-11-29 23:21
autor: Janusz Sulisz | źródło: satelitnatv.sk

Digi Sport Po tegorocznej zmianie kanału DIGI Sport 4, który na początku sierpnia został przemianowany na Premier Sport, operator słowackich kanałów sportowych DIGI Sport przygotowuje kolejną istotną zmianę w emisji. Według ustaleń portalu SatelitnáTV.sk pod koniec roku transmisję ma zakończyć kanał DIGI Sport 5. Szczegóły nie są jeszcze znane.

Digi Sport 5 Slovakia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piąty kanał DIGI Sport zaczął jako kanał tymczasowy. Następnie słowacki DIGI Sport 5 nadawał przez kilka godzin dziennie, a w grudniu 2016 r. przeszedł na nadawanie 24h na dobę.

Aktualnie DIGI Sport 5 jest nadawany z satelity Thor 7 (0,6°W) z częstotliwości 12,245 GHz, pol. H, SR: 30000, FEC: 3/4 w DVB-S2/8PSK i kodowany w Conax/Nagravision.

DIGI Sport 5 jest częścią platform Magio TV, Magio Sat, Magio Go, DIGI Slovakia i DIGI GO. Abonenci platformy DIGI Slovakia mają dostęp do programu z pakietu Standard. Slovak Telekom oferuje go swoim klientom w pakiecie L.

Źródło: satelitnatv.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 490 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...
reklama