reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4 kanały w HD w ofercie sieci Petrus

dodano: 2019-12-01 21:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: Petrus/satkurier.pl

Petrus Od wtorku, 26 listopada br. oferta sieci Petrus z Chojnic powiększyła się o cztery kanały w wysokiej rozdzielczości, takie jak TVP Kultura HD (pozycja numer 52), Polo TV HD (45), Discovery Life HD (22) i Discovery Science HD (23). Dodajmy, że abonenci mieli już dostęp do tych stacji w standardowej rozdzielczości. Wersje SD i HD tych kanałów mają identyczne ramówki.

Petrus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W przypadku jakichkolwiek problemów z odbiorem, prosimy o wybranie w ustawieniach dekodera lub telewizora ponownego automatycznego wyszukiwania kanałów lub o kontakt z najbliższym Biurem Obsługi Klienta Petrus, w którym otrzymają państwo potrzebne wskazówki techniczne. Życzymy wielu wrażeń i miłego odbioru! - informuje operator.

Kanał Discovery Life zadebiutował na polskim rynku 1 lutego 2015 roku zastępując, w wyniku decyzji nadawcy - Discovery, Animal Planet w standardowej rozdzielczości, kanał, który zadebiutował w Polsce w 1997 roku (uruchomiona w 2009 roku stacja Animal Planet HD dalej nadaje) (więcej tutaj). 16 stycznia 2017 roku uruchomiono Discovery Life HD (więcej tutaj). W ofercie stacji widzowie znajdą programy medyczne.

Kanał Discovery Science w standardowej rozdzielczości dostępny jest na polskim rynku od 1999 roku, początkowo pod nazwą Discovery Sci-Trek. 12 października 2015 roku grupa Discovery uruchomiła w Polsce Discovery Science w wysokiej rozdzielczości (Discovery Science HD) (więcej tutaj). W ofercie stacji widzowie znajdą programy popularnonaukowe.

Kanał Polo TV w standardowej rozdzielczości dostępny jest na rynku od 2011 roku (więcej tutaj i tutaj). 11 października 2019 roku grupa Cyfrowy Polsat uruchomiła Polo TV w wysokiej rozdzielczości (Polo TV HD) (więcej tutaj). W ofercie stacji widzowie znajdą teledyski artystów disco polo, disco i dance.

Kanał TVP Kultura w standardowej rozdzielczości dostępny jest na rynku od 2005 roku (więcej tutaj). 23 października 2019 roku Telewizja Polska uruchomiła TVP Kultura w wysokiej rozdzielczości (TVP Kultura HD) (więcej tutaj). W ofercie stacji widzowie znajdą programy publicystyczne i dokumentalne, koncerty, filmy i seriale.
 
Dorota Kłębokowska, Joanna Kurowska, Jacek Mędrala, Andrzej Nowak, Dominika Bilska i Jan Bielski w serialu „Miłość w rytmie disco”, emitowanym w kanale Polo TV HD, foto: Grupa ZPR Media/Cyfrowy Polsat
Dorota Kłębokowska, Joanna Kurowska, Jacek Mędrala, Andrzej Nowak, Dominika Bilska i Jan Bielski w serialu „Miłość w rytmie disco”, emitowanym w kanale Polo TV HD, foto: Grupa ZPR Media/Cyfrowy Polsat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama