reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4 kanały w HD w ofercie sieci Petrus

dodano: 2019-12-01 21:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: Petrus/satkurier.pl

Petrus Od wtorku, 26 listopada br. oferta sieci Petrus z Chojnic powiększyła się o cztery kanały w wysokiej rozdzielczości, takie jak TVP Kultura HD (pozycja numer 52), Polo TV HD (45), Discovery Life HD (22) i Discovery Science HD (23). Dodajmy, że abonenci mieli już dostęp do tych stacji w standardowej rozdzielczości. Wersje SD i HD tych kanałów mają identyczne ramówki.

Petrus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W przypadku jakichkolwiek problemów z odbiorem, prosimy o wybranie w ustawieniach dekodera lub telewizora ponownego automatycznego wyszukiwania kanałów lub o kontakt z najbliższym Biurem Obsługi Klienta Petrus, w którym otrzymają państwo potrzebne wskazówki techniczne. Życzymy wielu wrażeń i miłego odbioru! - informuje operator.

Kanał Discovery Life zadebiutował na polskim rynku 1 lutego 2015 roku zastępując, w wyniku decyzji nadawcy - Discovery, Animal Planet w standardowej rozdzielczości, kanał, który zadebiutował w Polsce w 1997 roku (uruchomiona w 2009 roku stacja Animal Planet HD dalej nadaje) (więcej tutaj). 16 stycznia 2017 roku uruchomiono Discovery Life HD (więcej tutaj). W ofercie stacji widzowie znajdą programy medyczne.

Kanał Discovery Science w standardowej rozdzielczości dostępny jest na polskim rynku od 1999 roku, początkowo pod nazwą Discovery Sci-Trek. 12 października 2015 roku grupa Discovery uruchomiła w Polsce Discovery Science w wysokiej rozdzielczości (Discovery Science HD) (więcej tutaj). W ofercie stacji widzowie znajdą programy popularnonaukowe.

Kanał Polo TV w standardowej rozdzielczości dostępny jest na rynku od 2011 roku (więcej tutaj i tutaj). 11 października 2019 roku grupa Cyfrowy Polsat uruchomiła Polo TV w wysokiej rozdzielczości (Polo TV HD) (więcej tutaj). W ofercie stacji widzowie znajdą teledyski artystów disco polo, disco i dance.

Kanał TVP Kultura w standardowej rozdzielczości dostępny jest na rynku od 2005 roku (więcej tutaj). 23 października 2019 roku Telewizja Polska uruchomiła TVP Kultura w wysokiej rozdzielczości (TVP Kultura HD) (więcej tutaj). W ofercie stacji widzowie znajdą programy publicystyczne i dokumentalne, koncerty, filmy i seriale.
 
Dorota Kłębokowska, Joanna Kurowska, Jacek Mędrala, Andrzej Nowak, Dominika Bilska i Jan Bielski w serialu „Miłość w rytmie disco”, emitowanym w kanale Polo TV HD, foto: Grupa ZPR Media/Cyfrowy Polsat
Dorota Kłębokowska, Joanna Kurowska, Jacek Mędrala, Andrzej Nowak, Dominika Bilska i Jan Bielski w serialu „Miłość w rytmie disco”, emitowanym w kanale Polo TV HD, foto: Grupa ZPR Media/Cyfrowy Polsat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...
reklama