reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ i Netflix z wspólną ofertą. Jakie pakiety i ceny?

dodano: 2019-12-03 10:35 | aktualizacja: 2019-12-03 12:02
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Platforma Canal+

Netflix Platforma Canal+ 3 grudnia br. CANAL+ oraz Netflix rozpoczynają współpracę i przedstawiają polskim klientom ofertę, która łączy CANAL+ i Netflix w jednym pakiecie. Klienci, którzy skorzystają z oferty łączonej, będą mogli otrzymać dodatkowo dostęp do Netflixa nawet na 12 miesięcy w prezencie.

Netflix Platforma Canal+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wspólna oferta CANAL+ i Netflix łączy w ramach jednego pakietu dostęp do seriali i filmów, sportu na żywo, produkcji własnych CANAL+ i Netflix, polskich i międzynarodowych hitów prosto z kina oraz technologii 4K.
 

Zgodnie z zapowiedziami, łączymy dziś Netflixa ze światem CANAL+, tworząc dla naszych abonentów najlepszą i najpełniejszą na polskim rynku ofertę dostępu do treści na żywo i na żądanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego partnerstwa, które umacnia nas na pozycji lidera dostawcy treści premium.

- powiedziała Edyta Sadowska, prezes zarządu i dyrektor generalna CANAL+ w Polsce.

Nigdy wcześniej polscy klienci nie mogli w tak łatwy sposób skorzystać z dostępu do treści z CANAL+ i Netflix razem, na jednej platformie, od jednego dostawcy i w tak atrakcyjnej cenie. Cieszymy się, że znaleźliśmy partnera w CANAL+, który tak jak my zawsze stawia interesy i wygodę klientów na pierwszym miejscu

- powiedział Rene Rummel-Mergeryan, Director Business Development, Netflix.


Netflix nawet na 12 miesięcy w prezencie

Ofertę łączoną CANAL+ i Netflix będzie można zamówić w Polsce w trzech pakietach.

W najbogatszym pakiecie Superpremium 4K z Netflix abonenci otrzymają dostęp do Netflixa Premium (odtwarzanie na 4 ekranach jednocześnie w jakosci 4K) aż na 12 miesięcy w prezencie.
Abonenci, którzy zdecydują się skorzystać z tej oferty, znajdą w pakiecie 180 kanałów telewizyjnych, w tym m.in. 10 kanałów z rodziny CANAL+, CANAL+ 4K Ultra HD, kanały HBO (z usługą HBO GO), kanały Polsat Sport Premium z meczami Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA, kanały Eleven Sports, oraz dekoder 4K UltraBOX+ z wygodnym dostępem do usługi Netflix.
To oznacza, że pakiet Superpremium 4K z Netflix będzie zawierał wszystko to, co najlepsze w świecie telewizji i VOD – sport na żywo (m.in PKO Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, LaLiga i NBA), pełną ofertę Netflixa z filmami i serialami, takimi jak „Dom z Papieru”, „Stranger Things” czy „Irlandczyk” oraz hollywoodzkie i polskie hity prosto z kina dostępne dzięki umowom dystrybucyjnym CANAL+. W połączeniu z dostępem do katalogu treści Netflix w 4K oraz sportem, filmami i serialami w 4K od CANAL+, pakiet Suprepremium 4K z Netflix zagwarantuje rozrywkę na najwyższym światowym poziomie.
Cena abonamentu z subskrypcją Netflix przez pierwsze 12 miesięcy wyniesie w promocji 139,99 zł/mies. (po 12 miesiącach 182,99 zł/mies.).W pozostałych dwóch ofertach Comfort+ z CANAL+ i Netflix oraz Extra+ z CANAL+ i Netflix abonenci otrzymają od CANAL+ dostęp do Netflixa Standard (odtwarzanie na 2 ekranach jednocześnie w jakości HD) w prezencie na 6 miesięcy.
W pakietach abonenci znajdą odpowiednio 131 i 168 wyselekcjonowanych kanałów (w tym 10 kanałów CANAL+) w cenach 89,99 zł/mies. przez pierwsze 6 miesięcy (następnie 132,99 zł/mies.) oraz 99,99 zł/mies. przez pierwsze 6 miesięcy (następnie 142,99 zł/mies.).
Abonenci będą mogli w dowolnym momencie zmienić ofertę Netflixa z opcji Standard na Premium, za kwotę dodatkowych 9 zł/mies.

Oferty obowiązują przy umowach zawieranych na 24 miesiące.

Netflix
Netflix jest wiodącym na świecie serwisem internetowej rozrywki ze 158 milionami płatnych subskrybentów w ponad 190 krajach, oglądających seriale, programy dokumentalne oraz filmy z różnych gatunków i w wielu językach. Subskrybenci mogą odtwarzać tyle treści, ile chcą, kiedy i gdzie chcą, na każdym ekranie podłączonym do internetu. Mogą również rozpoczynać, wstrzymywać i wznawiać odtwarzanie - wszystko bez reklam czy zobowiązań.

Usługa Netflix na dekoderze 4K UltraBOX+
Od 4 grudnia usługa Netflix będzie udostępniana na dekodery 4K UltraBOX+ w procesie automatycznej aktualizacji. Netflix na dekoderze 4K dostarczy abonentom dokładnie takich samych doświadczeń, jak przy korzystaniu z serwisu na innych platformach. Sterowanie z poziomu pilota pozwoli dodatkowo na płynne i wygodne przełączanie się między światem telewizji na żywo, a światem VOD. Jeśli dekoder obsługuje już aplikację Netflix, to będzie ona dostępna na kanale 222 lub w menu dekodera. Wsparcie dla kolejnych modeli dekoderów jest planowane w 2020 roku.

Prosta migracja, płatność i zasady
Abonenci CANAL+ będą mogli założyć nowe lub wykorzystać istniejące już konto Netflix w ramach oferty łączonej, zachowując wszystkie ustawienia i pełną historię konta Netflix.
Płatność za pakiet CANAL+ z Netflix będzie rozliczana w ramach jednego rachunku od CANAL+, więc nie jest wymagane podawanie dodatkowych metod płatności.
Netflix w ramach pakietu z CANAL+ oferuje również dokładnie te same doświadczenia i funkcjonalności, co „samodzielne” oferty Netflix. Abonenci CANAL+ będą mogli korzystać z Netflixa na wielu urządzeniach, tworzyć profile, pobierać treści offline na urządzenia mobilne i oglądać treści nawet na 4 ekranach (w tym dekoderze 4K UltraBOX+), bez reklam.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox TWO Ultra HD BT

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 690 zł Więcej...
reklama