reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ i Netflix z wspólną ofertą. Jakie pakiety i ceny?

dodano: 2019-12-03 10:35 | aktualizacja: 2019-12-03 12:02
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Platforma Canal+

Netflix Platforma Canal+ 3 grudnia br. CANAL+ oraz Netflix rozpoczynają współpracę i przedstawiają polskim klientom ofertę, która łączy CANAL+ i Netflix w jednym pakiecie. Klienci, którzy skorzystają z oferty łączonej, będą mogli otrzymać dodatkowo dostęp do Netflixa nawet na 12 miesięcy w prezencie.

Netflix Platforma Canal+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wspólna oferta CANAL+ i Netflix łączy w ramach jednego pakietu dostęp do seriali i filmów, sportu na żywo, produkcji własnych CANAL+ i Netflix, polskich i międzynarodowych hitów prosto z kina oraz technologii 4K.
 

Zgodnie z zapowiedziami, łączymy dziś Netflixa ze światem CANAL+, tworząc dla naszych abonentów najlepszą i najpełniejszą na polskim rynku ofertę dostępu do treści na żywo i na żądanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego partnerstwa, które umacnia nas na pozycji lidera dostawcy treści premium.

- powiedziała Edyta Sadowska, prezes zarządu i dyrektor generalna CANAL+ w Polsce.

Nigdy wcześniej polscy klienci nie mogli w tak łatwy sposób skorzystać z dostępu do treści z CANAL+ i Netflix razem, na jednej platformie, od jednego dostawcy i w tak atrakcyjnej cenie. Cieszymy się, że znaleźliśmy partnera w CANAL+, który tak jak my zawsze stawia interesy i wygodę klientów na pierwszym miejscu

- powiedział Rene Rummel-Mergeryan, Director Business Development, Netflix.


Netflix nawet na 12 miesięcy w prezencie

Ofertę łączoną CANAL+ i Netflix będzie można zamówić w Polsce w trzech pakietach.

W najbogatszym pakiecie Superpremium 4K z Netflix abonenci otrzymają dostęp do Netflixa Premium (odtwarzanie na 4 ekranach jednocześnie w jakosci 4K) aż na 12 miesięcy w prezencie.
Abonenci, którzy zdecydują się skorzystać z tej oferty, znajdą w pakiecie 180 kanałów telewizyjnych, w tym m.in. 10 kanałów z rodziny CANAL+, CANAL+ 4K Ultra HD, kanały HBO (z usługą HBO GO), kanały Polsat Sport Premium z meczami Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA, kanały Eleven Sports, oraz dekoder 4K UltraBOX+ z wygodnym dostępem do usługi Netflix.
To oznacza, że pakiet Superpremium 4K z Netflix będzie zawierał wszystko to, co najlepsze w świecie telewizji i VOD – sport na żywo (m.in PKO Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, LaLiga i NBA), pełną ofertę Netflixa z filmami i serialami, takimi jak „Dom z Papieru”, „Stranger Things” czy „Irlandczyk” oraz hollywoodzkie i polskie hity prosto z kina dostępne dzięki umowom dystrybucyjnym CANAL+. W połączeniu z dostępem do katalogu treści Netflix w 4K oraz sportem, filmami i serialami w 4K od CANAL+, pakiet Suprepremium 4K z Netflix zagwarantuje rozrywkę na najwyższym światowym poziomie.
Cena abonamentu z subskrypcją Netflix przez pierwsze 12 miesięcy wyniesie w promocji 139,99 zł/mies. (po 12 miesiącach 182,99 zł/mies.).W pozostałych dwóch ofertach Comfort+ z CANAL+ i Netflix oraz Extra+ z CANAL+ i Netflix abonenci otrzymają od CANAL+ dostęp do Netflixa Standard (odtwarzanie na 2 ekranach jednocześnie w jakości HD) w prezencie na 6 miesięcy.
W pakietach abonenci znajdą odpowiednio 131 i 168 wyselekcjonowanych kanałów (w tym 10 kanałów CANAL+) w cenach 89,99 zł/mies. przez pierwsze 6 miesięcy (następnie 132,99 zł/mies.) oraz 99,99 zł/mies. przez pierwsze 6 miesięcy (następnie 142,99 zł/mies.).
Abonenci będą mogli w dowolnym momencie zmienić ofertę Netflixa z opcji Standard na Premium, za kwotę dodatkowych 9 zł/mies.

Oferty obowiązują przy umowach zawieranych na 24 miesiące.

Netflix
Netflix jest wiodącym na świecie serwisem internetowej rozrywki ze 158 milionami płatnych subskrybentów w ponad 190 krajach, oglądających seriale, programy dokumentalne oraz filmy z różnych gatunków i w wielu językach. Subskrybenci mogą odtwarzać tyle treści, ile chcą, kiedy i gdzie chcą, na każdym ekranie podłączonym do internetu. Mogą również rozpoczynać, wstrzymywać i wznawiać odtwarzanie - wszystko bez reklam czy zobowiązań.

Usługa Netflix na dekoderze 4K UltraBOX+
Od 4 grudnia usługa Netflix będzie udostępniana na dekodery 4K UltraBOX+ w procesie automatycznej aktualizacji. Netflix na dekoderze 4K dostarczy abonentom dokładnie takich samych doświadczeń, jak przy korzystaniu z serwisu na innych platformach. Sterowanie z poziomu pilota pozwoli dodatkowo na płynne i wygodne przełączanie się między światem telewizji na żywo, a światem VOD. Jeśli dekoder obsługuje już aplikację Netflix, to będzie ona dostępna na kanale 222 lub w menu dekodera. Wsparcie dla kolejnych modeli dekoderów jest planowane w 2020 roku.

Prosta migracja, płatność i zasady
Abonenci CANAL+ będą mogli założyć nowe lub wykorzystać istniejące już konto Netflix w ramach oferty łączonej, zachowując wszystkie ustawienia i pełną historię konta Netflix.
Płatność za pakiet CANAL+ z Netflix będzie rozliczana w ramach jednego rachunku od CANAL+, więc nie jest wymagane podawanie dodatkowych metod płatności.
Netflix w ramach pakietu z CANAL+ oferuje również dokładnie te same doświadczenia i funkcjonalności, co „samodzielne” oferty Netflix. Abonenci CANAL+ będą mogli korzystać z Netflixa na wielu urządzeniach, tworzyć profile, pobierać treści offline na urządzenia mobilne i oglądać treści nawet na 4 ekranach (w tym dekoderze 4K UltraBOX+), bez reklam.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...