reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Borek, Pol, Smokowski i Stanowski uruchomią Kanał Sportowy

dodano: 2019-12-02 11:09 | aktualizacja: 2019-12-03 15:01
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Kanał Sportowy YouTube Borek Pol Smokowski Stanowski W sobotę, 30 listopada br. dziennikarze sportowi Mateusz Borek, Michał Pol, Tomasz Smokowski i Krzysztof Stanowski zapowiedzieli uruchomienie nowego kanału na YouTube. Ma on stanowić komplementarną ofertę wobec tego, co oferuje klasyczna telewizja sportowa.

Kanał Sportowy YouTube Borek Pol Smokowski Stanowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po zaledwie trzech dniach od założenia na YouTube profilu pod nazwą Kanał Sportowy doczekał się on ponad 38 tys. subskrypcji, mimo że nie udostępniono tam jeszcze ani jednego materiału wideo. Oficjalnie kanał wystartuje w drugiej połowie lutego 2020 roku.
 

- Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Michał Pol oraz ja założyliśmy spółkę, w której mamy po 25 proc. udziałów. Mamy zamiar produkować mnóstwo własnych formatów - poinformował Krzysztof Stanowski.

- Nie myślimy konkurować z telewizją, która ma prawa telewizyjne do pewnych wydarzeń sportowych, natomiast bardziej chcemy być kanałem komplementarnym, żeby rozszerzać wiedzę kibica, żeby uszczegóławiać, żeby pojawiły się ciekawe jednostki oraz takie formaty, na które nie ma miejsca albo nie ma zgody w standardowej, klastycznej telewizji - powiedział Mateusz Borek.

- Wymyśliliśmy około 20 formatów. Pewnie nie wszystkie będziemy uruchamiać w pierwszej fazie. Natomiast docelowo będzie ich około 20 tygodniowo. Nie wszędzie my będziemy. Bardzo często będą to ludzie, których my wytypujemy. Będzie wielu piłkarzy, którzy będą z nami współpracować. Będzie dużo przeróżnych magazynów. Będą nowe studia, który stworzymy. Myślę, że wyszliśmy z założenia takiego, że internet jest przyszłością. Natomiast te pojedyncze kanały dziennikarskie, youtubowe w pewnym momencie muszą osiągnąć swój sufit. Jedne trochę wcześniej, drugie trochę później. Mamy wrażenie, że robiąc coś wspólnie, coś dużego, możemy być mocnym graczem na tym rynku - powiedział Krzysztof Stanowski.


Mateusz Borek i Tomasz Smokowski są dziennikarzami i komentatorami Polsat Sport. Krzysztof Stanowski jest właścicielem serwisu Weszlo.com oraz powiązanego radia internetowego. Michał Pol jest partnerem w agencji marketingu sportowego Sport Brokers, prowadzi na YouTube kanał Polsport, a niedawno ogłoszono, że rozpoczyna współpracę z Wirtualną Polską.

Zapowiedź Kanału Sportowego na YouTube (od 61. minuty):Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...
reklama